Kotiček za navijače – 13. 5. 1999

19.1. 2016 od  
V kategoriji Novice

Comments Off on Kotiček za navijače – 13. 5. 1999

Izid: 13. 5. 1999.

KZN_13-5-1999_1600px

Kotiček za navijače – 6. 5. 1999

15.1. 2016 od  
V kategoriji Novice

Comments Off on Kotiček za navijače – 6. 5. 1999

Izid: 6. 5. 1999.

KZN_6-5-1999_1500px

Kotiček za navijače – 22. 10. 1998

24.4. 2015 od  
V kategoriji Novice

Comments Off on Kotiček za navijače – 22. 10. 1998

Datum izida: 22. 10. 1998.

KZN_22-10-1998_1200px_01

KZN_22-10-1998_1200px_02

Napovednik – 25. 5. 2014

25.5. 2014 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 25. 5. 2014

36. krog 1. SNL

CELJSKI GROFJE CELJE

Celje: CELJE-Gorica, nedelja, 25. 5. 2014 ob 17.00

GREEN DRAGONS LJUBLJANA

Ljubljana: OLIMPIJA-Zavrč, nedelja, 25. 5. 2014 ob 17.00

SMALL FACES KRANJ

Novo mesto: Krka-TRIGLAV, nedelja, 25. 5. 2014 ob 17.00

TERROR BOYS NOVA GORICA

Celje: Celje-GORICA, nedelja, 25. 5. 2014 ob 17.00

TIFOZI KOPER

Koper: LUKA KOPER-Rudar, nedelja, 25. 5. 2014 ob 17.00

VELENJSKI KNAPI VELENJE

Koper: Luka Koper-RUDAR, nedelja, 25. 5. 2014 ob 17.00

VIOLE MARIBOR

Maribor: MARIBOR-Domžale, nedelja, 25. 5. 2014 ob 17.00

24. krog 3. SNL – vzhod

GORGONE LENDAVA

Lendava: NAFTA 1903-Aha Emmi Bistrica, sobota, 24. 5. 2014 ob 16.00

23. krog 1. MNL – Murska Sobota

BLACK GRINGOS MURSKA SOBOTA

Rogašovci: Goričanka-NŠ MURA, nedelja, 25. 5. 2014 ob 17.30

Napovednik – 17. 5. 2014

17.5. 2014 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 17. 5. 2014

35. krog 1. SNL

CELJSKI GROFJE CELJE

Kranj: Triglav-CELJE, sobota, 17. 5. 2014 ob 17.00

GREEN DRAGONS LJUBLJANA

Domžale: Domžale-OLIMPIJA, sobota, 17. 5. 2014 ob 17.00

SMALL FACES KRANJ

Kranj: TRIGLAV-Celje, sobota, 17. 5. 2014 ob 17.00

TERROR BOYS NOVA GORICA

Nova Gorica: GORICA-Maribor, sobota, 17. 5. 2014 ob 17.00

TIFOZI KOPER

Zavrč: Zavrč-LUKA KOPER, sobota, 17. 5. 2014 ob 17.00

VELENJSKI KNAPI VELENJE

Velenje: RUDAR-Krka, sobota, 17. 5. 2014 ob 17.00

VIOLE MARIBOR

Nova Gorica: Gorica-MARIBOR, sobota, 17. 5. 2014 ob 17.00

23. krog 3. SNL – vzhod

GORGONE LENDAVA

Odranci: Odranci-NAFTA 1903, nedelja, 18. 5. 2014 ob 17.00

22. krog 1. MNL – Murska Sobota

BLACK GRINGOS MURSKA SOBOTA

Murska Sobota: NŠ MURA-Hodoš, nedelja, 18. 5. 2014 ob 17.30

Napovednik – 13. in 14. 5. 2014

13.5. 2014 od  
V kategoriji Novice

Comments Off on Napovednik – 13. in 14. 5. 2014

34. krog 1. SNL

CELJSKI GROFJE CELJE

Novo mesto: Krka-CELJE, sreda, 14. 5. 2014 ob 17.00

GREEN DRAGONS LJUBLJANA

Ljubljana: OLIMPIJA-Gorica, torek, 13. 5. 2014 ob 18.00

SMALL FACES KRANJ

Maribor: Maribor-TRIGLAV, torek, 13. 5. 2014 ob 20.00

TERROR BOYS NOVA GORICA

Ljubljana: Olimpija-GORICA, torek, 13. 5. 2014 ob 18.00

TIFOZI KOPER

Koper: LUKA KOPER-Domžale, torek, 13. 5. 2014 ob 20.05

VELENJSKI KNAPI VELENJE

Velenje: RUDAR-Zavrč, torek, 13. 5. 2014 ob 18.00

VIOLE MARIBOR

Maribor: MARIBOR-Triglav, torek, 13. 5. 2014 ob 20.00

Napovednik – 10. 5. 2014

10.5. 2014 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 10. 5. 2014

33. krog 1. SNL

CELJSKI GROFJE CELJE

Celje: CELJE-Maribor, sobota, 10. 5. 2014 ob 16.30

GREEN DRAGONS LJUBLJANA

Kranj: Triglav-OLIMPIJA, sobota, 10. 5. 2014 ob 17.00

SMALL FACES KRANJ

Kranj: TRIGLAV-Olimpija, sobota, 10. 5. 2014 ob 17.00

TERROR BOYS NOVA GORICA

Nova Gorica: GORICA-Luka Koper, sobota, 10. 5. 2014 ob 20.05

TIFOZI KOPER

Nova Gorica: Gorica-LUKA KOPER, sobota, 10. 5. 2014 ob 20.05

VELENJSKI KNAPI VELENJE

Domžale: Domžale-RUDAR, sobota, 10. 5. 2014 ob 20.00

VIOLE MARIBOR

Celje: Celje-MARIBOR, sobota, 10. 5. 2014 ob 16.30

22. krog 3. SNL – vzhod

GORGONE LENDAVA

Lendava: NAFTA 1903-Fosilum Šentjur, sobota, 10. 5. 2014 ob 17.00

20. krog 1. MNL – Murska Sobota

BLACK GRINGOS MURSKA SOBOTA

Križevci: Lesoplast Križevci-NŠ MURA, nedelja, 11. 5. 2014 ob 17.00

Napovednik – 7. 5. 2014

7.5. 2014 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 7. 5. 2014

32. krog 1. SNL

CELJSKI GROFJE CELJE

Ljubljana: Olimpija-CELJE, sreda, 7. 5. 2014 ob 17.00

GREEN DRAGONS LJUBLJANA

Ljubljana: OLIMPIJA-Celje, sreda, 7. 5. 2014 ob 17.00

SMALL FACES KRANJ

Koper: Luka Koper-TRIGLAV, sreda, 7. 5. 2014 ob 20.00

TERROR BOYS NOVA GORICA

Velenje: Rudar-GORICA, sreda, 7. 5. 2014 ob 20.05

TIFOZI KOPER

Koper: LUKA KOPER-Triglav, sreda, 7. 5. 2014 ob 20.00

VELENJSKI KNAPI VELENJE

Velenje: RUDAR-GOorica, sreda, 7. 5. 2014 ob 20.05

VIOLE MARIBOR

Novo mesto: Krka-MARIBOR, sreda, 7. 5. 2014 ob 17.00

Napovednik – 3. in 4. 5. 2014

3.5. 2014 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 3. in 4. 5. 2014

31. krog 1. SNL

CELJSKI GROFJE CELJE

Celje: CELJE-Luka Koper, sobota, 3. 5. 2014 ob 16.30

GREEN DRAGONS LJUBLJANA

Maribor: Maribor-OLIMPIJA, sobota, 3. 5. 2014 ob 20.05

SMALL FACES KRANJ

Kranj: TRIGLAV-Rudar, nedelja, 4. 5. 2014 ob 17.00

TERROR BOYS NOVA GORICA

Nova Gorica: GORICA-Zavrč, sobota, 3. 5. 2014 ob 18.00

TIFOZI KOPER

Celje: Celje-LUKA KOPER, sobota, 3. 5. 2014 ob 16.30

VELENJSKI KNAPI VELENJE

Kranj: Triglav-RUDAR, nedelja, 4. 5. 2014 ob 17.00

VIOLE MARIBOR

Maribor: MARIBOR-Olimpija, sobota, 3. 5. 2014 ob 20.05

21. krog 3. SNL – vzhod

GORGONE LENDAVA

Malečnik: Malečnik-NAFTA 1903, sobota, 3. 5. 2014 ob 17.00

20. krog 1. MNL – Murska Sobota

BLACK GRINGOS MURSKA SOBOTA

Murska Sobota: NŠ MURA-Gančani, nedelja, 4. 5. 2014 ob 17.00

Napovednik – 26. in 27. 4. 2014

26.4. 2014 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 26. in 27. 4. 2014

30. krog 1. SNL

CELJSKI GROFJE CELJE

Veljenje: Rudar-CELJE, sobota, 26. 4. 2014 ob 18.00

GREEN DRAGONS LJUBLJANA

Novo mesto: Krka-OLIMPIJA, nedelja, 27. 4. 2014 ob 16.30

SMALL FACES KRANJ

Zavrč: Zavrč-TRIGLAV, sobota, 26. 4. 2014 ob 20.00

TERROR BOYS NOVA GORICA

Domžale: Domžale-GORICA, sobota, 26. 4. 2014 ob 16.30

TIFOZI KOPER

Koper: LUKA KOPER-Maribor, sobota, 26. 4. 2014 ob 20.05

VELENJSKI KNAPI VELENJE

Veljenje: RUDAR-Celje, sobota, 26. 4. 2014 ob 18.00

VIOLE MARIBOR

Koper: Luka Koper-MARIBOR, sobota, 26. 4. 2014 ob 20.05

19. krog 3. SNL – vzhod

GORGONE LENDAVA

Ptuj: Drava Ptuj-NAFTA 1903, sobota, 26. 4. 2014 ob 16.30

19. krog 1. MNL – Murska Sobota

BLACK GRINGOS MURSKA SOBOTA

Radenci: Slatina-NŠ MURA, sobota, 26. 4. 2014 ob 16.30

Next Page »