Napovednik – 17. in 18. 8. 2019

August 17, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 17. in 18. 8. 2019

NAPOVEDNIK

6. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Sežana: CB24 Tabor Sežana-Triglav Kranj, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

VIOLE

Celje: Celje-Maribor, sobota, 17. 8. 2019, ob 20.10

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Rudar Velenje, nedelja, 18. 8. 2019, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Kidričevo: Aluminij-Olimpija Ljubljana, nedelja, 18. 8. 2019, ob 20.15

4. KROG II. SNL

TERROR BOYS

Ptuj: Drava Dakinda Ptuj-Gorica, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Jadran Dekani, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Fužinar Vzajemci, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

TIFOZI

Koper: Koper-Nafta 1903, nedelja, 18. 8. 2019, ob 19.00

GORGONE

Koper: Koper-Nafta 1903, nedelja, 18. 8. 2019, ob 19.00

Pregled kroga – 3. in 4. 8. 2019

August 10, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 3. in 4. 8. 2019

PREGLED KROGA

ČETRTI KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor 1:1, sobota, 3. 8. 2019, ob 20.10

VIOLE

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor 1:1, sobota, 3. 8. 2019, ob 20.10

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Triglav Kranj 4:2, nedelja, 4. 8. 2019, ob 20.15

SMALL FACES

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Triglav Kranj 4:2, nedelja, 4. 8. 2019, ob 20.15

DRUGI KROG DRUGE LIGE

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Rogaška 6:0, sobota, 3. 8. 2019, ob 17.30

ELITA SLATNA

Krško: Krško-Rogaška 6:0, sobota, 3. 8. 2019, ob 17.30

TERROR BOYS

Dravograd: Koroška Dravograd-Gorica 1:3, sobota, 3. 8. 2019, ob 17.30

TIFOZI

Koper: Koper-Brda 1:1, sobota, 3. 8. 2019, ob 20.00

GORGONE

Beltinci: Beltinci Klima Tratnjek-Nafta 1903 1:0, nedelja, 4. 8. 2019, ob 17.30

Napovednik – 10. in 11. 8. 2019

August 9, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 10. in 11. 8. 2019

NAPOVEDNIK

5. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

BLACK GRINGOS

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

VIOLE

Maribor: Maribor-CherryBox24 Tabor Sežana, sobota, 10. 8. 2019, ob 20.15

GREEN DRAGONS

Velenje: Rudar Velenje-Olimpija Ljubljana, nedelja, 11. 8. 2019, ob 20.10

3. KROG II. SNL

TERROR BOYS

Ajdovščina: Gorica-Koper, sobota, 10. 8. 2019, ob 16.30

TIFOZI

Ajdovščina: Gorica-Koper, sobota, 10. 8. 2019, ob 16.30

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Koroška Dravograd, sobota, 10. 8. 2019, ob 16.30

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Kalcer Radomlje, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

NUCLEAR POWER BOYS

Ravne na Koroškem: Fužinar Vzajemci-Krško, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

Napovednik – 3. in 4. 8. 2019

August 3, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 3. in 4. 8. 2019

NAPOVEDNIK

ČETRTI KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor, sobota, 3. 8. 2019, ob 20.10

VIOLE

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor, sobota, 3. 8. 2019, ob 20.10

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Triglav Kranj, nedelja, 4. 8. 2019, ob 20.15

SMALL FACES

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Triglav Kranj, nedelja, 4. 8. 2019, ob 20.15

DRUGI KROG DRUGE LIGE

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Rogaška, sobota, 3. 8. 2019, ob 17.30

ELITA SLATNA

Krško: Krško-Rogaška, sobota, 3. 8. 2019, ob 17.30

TERROR BOYS

Dravograd: Koroška Dravograd-Gorica, sobota, 3. 8. 2019, ob 17.30

TIFOZI

Koper: Koper-Brda, sobota, 3. 8. 2019, ob 20.00

GORGONE

Beltinci: Beltinci Klima Tratnjek-Nafta 1903, nedelja, 4. 8. 2019, ob 17.30

Pregled kroga – 27. in 28. 7. 2019

August 1, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 27. in 28. 7. 2019

PREGLED KROGA

TRETJI KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Rudar 3:2, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

VIOLE

Maribor: Maribor-Olimpija 0:0, nedelja, 28. 7. 2019, ob 20.30

GREEN DRAGONS

Maribor: Maribor-Olimpija 0:0, nedelja, 28. 7. 2019, ob 20.30

Opomba: Tekma Domžale-NŠ Mura je na prošnjo Domžal prestavljena na 12. 9. 2019.

PRVI KROG DRUGE LIGE

TIFOZI

Novo mesto: Krka-Koper 2:2, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Kalcer Radomlje 3:3, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Vitanest Bilje 0:1, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

TERROR BOYS

Ajdovščina: Gorica-Beltinci Klima Tratnjek 4:1, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Brežice Terme Čatež 3:1, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

Pregled kroga – 19., 20. in 21. 7. 2019

July 27, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 19., 20. in 21. 7. 2019

PREGLED KROGA

2. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kidričevo: Aluminij-Triglav Kranj 2:1, petek, 19. 7. 2019, ob 18.00

VIOLE

Velenje: Rudar-Maribor 1:1, sobota, 20. 7. 2019, ob 20.15

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Bravo Publikum 4:3, nedelja, 21. 7. 2019, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Domžale 4:2, nedelja, 21. 7. 2019, ob 20.10

Napovednik – 27. in 28. 7. 2019

July 26, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 27. in 28. 7. 2019

NAPOVEDNIK

TRETJI KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Rudar, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

VIOLE

Maribor: Maribor-Olimpija, nedelja, 28. 7. 2019, ob 20.30

GREEN DRAGONS

Maribor: Maribor-Olimpija, nedelja, 28. 7. 2019, ob 20.30

Opomba: Tekma Domžale-NŠ Mura je na prošnjo Domžal prestavljena na 12. 9. 2019.

PRVI KROG DRUGE LIGE

TIFOZI

Novo mesto: Krka-Koper, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Kalcer Radomlje, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Vitanest Bilje, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

TERROR BOYS

Ajdovščina: Gorica-Beltinci Klima Tratnjek, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Brežice Terme Čatež, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

FOTO: Maribor vs. AIK

July 26, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Maribor vs. AIK

Maribor: Maribor-AIK, prva tekma 2. kroga kvalifikacij za Ligo prvakov, 24. 7. 2019

FOTO: Black Gringos proti Bravu

July 26, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Black Gringos proti Bravu

Murska Sobota: NŠ Mura-Bravo 4:3, 2. krog Prve lige Telekom Slovenije, 21. 7. 2019

BLACK GRINGOS

Pregled kroga – 17. in 18. 7. 2019

July 20, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 17. in 18. 7. 2019

PREGLED KROGA

KVALIFIKACIJE ZA LIGO PRVAKOV, 1. KROG, POVRATNA TEKMA

VIOLE

Maribor: Maribor-Valur Reykjavik 2:0, sreda, 17. 7. 2019, ob 20.15

KVALIFIKACIJE ZA LIGO EVROPA, 1. KROG, POVRATNA TEKMA

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Maccabi Haifa 2:3, četrtek, 18. 7. 2019, ob 20.00

GREEN DRAGONS

Riga (Latvija): RSF-Olimpija Ljubljana 0:2, četrtek, 18. 7. 2019, ob 18.00



Naslednja stran »