FOTO: Tifozi vs. Viole

September 20, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Tifozi vs. Viole

Koper: Koper-Maribor 3:2, osmina finala Pokala Slovenije, 18. 9. 2019

TIFOZI

VIOLE

Napovednik – 21. in 22. 9. 2019

September 20, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 21. in 22. 9. 2019

NAPOVEDNIK

10. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Maribor, nedelja, 22. 9. 2019, ob 16.00

VIOLE

Kranj: Triglav Kranj-Maribor, nedelja, 22. 9. 2019, ob 16.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Celje, nedelja, 22. 9. 2019, ob 18.00

CELJSKI GROFJE

Murska Sobota: NŠ Mura-Celje, nedelja, 22. 9. 2019, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Bravo, nedelja, 22. 9. 2019, ob 20.15

9. KROG II. SNL

NUCLEAR POWER BOYS

Brežice: Brežice Terme Čatež-Krško, sobota, 21. 9. 2019, ob 14.00

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Rogaška, sobota, 21. 9. 2019, ob 16.00

MLINARJI

Novo mesto: Krka-Kalcer Radomlje, sobota, 21. 9. 2019, ob 16.00

TERROR BOYS

Ravne na Koroškem: Fužinar Vzajemci-Gorica, sobota, 21. 9. 2019, ob 16.00

TIFOZI

Koper: Koper-Drava Dakinda Ptuj, nedelja, 22. 9. 2019, ob 19.00

3. KROG LIGE NLB

ORMOŽANI

Dobova: MRD Dobova-RK Jeruzalem Ormož, sobota, 21. 9. 2019, ob 19.00

RIBARI

Izola: RD Butan plin Izola-RK Slovenj Gradec 2011, sobota, 21. 9. 2019, ob 19.30

5. KROG REGIONALNE LJUBLJANSKE LIGE

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Interblock, sobota, 21. 9. 2019, ob 16.30

2. KROG LIGE AHL

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Jesenice: SIJ Acroni Jesenice-HC Fassa Falcons, sobota, 21. 9. 2019, ob 18.00

FOTO: Mlinarji vs. Tifozi

September 19, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Mlinarji vs. Tifozi

Radomlje: Kalcer Radomlje-Koper 0:2, 8. krog II. SNL, 15. 9. 2019

MLINARJI

TIFOZI

Pregled kroga – 14. in 15. 9. 2019

September 19, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 14. in 15. 9. 2019

PREGLED KROGA

9. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Maribor: Maribor-Aluminij 2:1, sobota, 14. 9. 2019, ob 20.15

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Domžale 2:3, nedelja, 15. 9. 2019, ob 14.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Celje 2:2, nedelja, 15. 9. 2019, ob 16.15

CELJSKI GROFJE

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Celje 2:2, nedelja, 15. 9. 2019, ob 16.15

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-CherryBox24 Tabor Sežana 1:0, nedelja, 15. 9. 2019, ob 18.00

Opomba: Gringosi bi morali na tekmi slaviti 28-letnico skupine. Ker varnostniki niso pustili vnosa pripravljene koreografije, so navijači protestno zapustili tekmo.

8. KROG DRUGE LIGE

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Gorica 1:4, sobota, 14. 9. 2019, ob 16.00

TERROR BOYS

Rogaška Slatina: Rogaška-Gorica 1:4, sobota, 14. 9. 2019, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Nafta 1903 3:0, nedelja, 15. 9. 2019, ob 16.00

GORGONE

Krško: Krško-Nafta 1903 3:0, nedelja, 15. 9. 2019, ob 16.00

FC MLINAR

Radomlje: Kalcer Radomlje-Koper 0:2, nedelja, 15. 9. 2019, ob 16.00

TIFOZI

Radomlje: Kalcer Radomlje-Koper 0:2, nedelja, 15. 9. 2019, ob 16.00

4. KROG REGIONALNE LJUBLJANSKE LIGE

CRAZY BOYS

Trebnje: Trebnje Tian-Zagorje 2:2, sobota, 14. 9. 2019

2. KROG NLB LIGE

ORMOŽANI

Ljutomer: RK Jeruzalem Ormož-RD Butan plin Izola 26:21, sobota, 14. 9. 2019, ob 19.00

RIBARI

Ljutomer: RK Jeruzalem Ormož-RD Butan plin Izola 26:21, sobota, 14. 9. 2019, ob 19.00

1. KROG LIGE AHL

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Linz (Avstrija): Steel Wings Linz-SIJ Acroni Jesenice 0:4, sobota, 14. 9. 2019, ob 19.00

Napovednik – 14. in 15. 9. 2019

September 14, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 14. in 15. 9. 2019

NAPOVEDNIK

9. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Maribor: Maribor-Aluminij, sobota, 14. 9. 2019, ob 20.15

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Domžale, nedelja, 15. 9. 2019, ob 14.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Celje, nedelja, 15. 9. 2019, ob 16.15

CELJSKI GROFJE

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Celje, nedelja, 15. 9. 2019, ob 16.15

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-CherryBox24 Tabor Sežana, nedelja, 15. 9. 2019, ob 18.00

Opomba: Gringosi bodo na tej tekmi praznovali 28-letnico

8. KROG DRUGE LIGE

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Gorica, sobota, 14. 9. 2019, ob 16.00

TERROR BOYS

Rogaška Slatina: Rogaška-Gorica, sobota, 14. 9. 2019, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Nafta 1903, nedelja, 15. 9. 2019, ob 16.00

GORGONE

Krško: Krško-Nafta 1903, nedelja, 15. 9. 2019, ob 16.00

TIFOZI

Radomlje: Kalcer Radomlje-Koper, nedelja, 15. 9. 2019, ob 16.00

4. KROG REGIONALNE LJUBLJANSKE LIGE

CRAZY BOYS

Trebnje: Trebnje Tian-Zagorje, sobota, 14. 9. 2019

2. KROG NLB LIGE

ORMOŽANI

Ljutomer: RK Jeruzalem Ormož-RD Butan plin Izola, sobota, 14. 9. 2019, ob 19.00

RIBARI

Ljutomer: RK Jeruzalem Ormož-RD Butan plin Izola, sobota, 14. 9. 2019, ob 19.00

1. KROG LIGE AHL

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Linz (Avstrija): Steel Wings Linz-SIJ Acroni Jesenice, sobota, 14. 9. 2019, ob 19.00

Pregled kroga – 6., 7. in 8. 9. 2019

September 14, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 6., 7. in 8. 9. 2019

PREGLED KROGA

7. KROG II. SNL

TERROR BOYS

Ajdovščina: Gorica-Krško 2:3, sobota, 7. 9. 2019, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Ajdovščina: Gorica-Krško 2:3, sobota, 7. 9. 2019, ob 16.00

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Vitanest Bilje 1:0, sobota, 7. 9. 2019, ob 16.30

TIFOZI

Dravograd: Koroška Dravograd-Koper 0:2, sobota, 7. 9. 2019, ob 16.30

ELITA SLATNA

Vipolže: Brda-Rogaška, nedelja, 8. 9. 2019, ob 16.30

Opomba: zaradi vremena je tekma prestavljena.

PRVI KROG LIGE NLB

ORMOŽANI

Trebnje: RK Trimo Trebnje-RK Jeruzalem Ormož 28:24, petek, 6. 9. 2019, ob 19.00

RIBARI

Izola: RD Butan plini Izola-RK Celje Pivovarna Laško 21:32, sobota, 7. 9. 2019, ob 18.00

VIDEO: http://www.fotoultras.si/wp-content/uploads/10000000_164346071367865_8535968098509402771_n.mp4

3. KROG REGIONALNE LJUBLJANSKE LIGE

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Ihan 3:1, sobota, 7. 9. 2019, ob 17.00

Napovednik – 6., 7. in 8. 9. 2019

September 6, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 6., 7. in 8. 9. 2019

NAPOVEDNIK

7. KROG II. SNL

TERROR BOYS

Ajdovščina: Gorica-Krško, sobota, 7. 9. 2019, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Ajdovščina: Gorica-Krško, sobota, 7. 9. 2019, ob 16.00

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Vitanest Bilje, sobota, 7. 9. 2019, ob 16.30

TIFOZI

Dravograd: Koroška Dravograd-Koper, sobota, 7. 9. 2019, ob 16.30

ELITA SLATNA

Vipolže: Brda-Rogaška, nedelja, 8. 9. 2019, ob 16.30

PRVI KROG LIGE NLB

ORMOŽANI

Trebnje: RK Trimo Trebnje-RK Jeruzalem Ormož, petek, 6. 9. 2019, ob 19.00

RIBARI

Izola: RD Butan plini Izola-RK Celje Pivovarna Laško, sobota, 7. 9. 2019, ob 18.00

3. KROG REGIONALNE LJUBLJANSKE LIGE

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Ihan, sobota, 7. 9. 2019, ob 17.00

Pregled kroga – 30., 31. 8. in 1. 9.

September 4, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 30., 31. 8. in 1. 9.

PREGLED KROGA

8. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Ljubljana: Bravo-Triglav Kranj 1:0, petek, 30. 8. 2019, ob 17.00

GREEN DRAGONS

Sežana: CherryBox24 Tabor Sežana-Olimpija Ljubljana 1:2, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

BLACK GRINGOS

Kidričevo: Aluminij-NŠ Mura 2:0, sobota, 31. 8. 2019, ob 20.15

CELJSKI GROFJE

Celje: Celje-Rudar Velenje 3:0, nedelja, 1. 9. 2019, ob 18.00

VIOLE

Domžale: Domžale-Maribor 0:1, nedelja, 1. 9. 2019, ob 20.10

6. KROG II. LIGE

GORGONE

Dob: Roltek Dob-Nafta 1903 1:7, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

TERROR BOYS

Bilje: Vitanest Bilje-Gorica 2:3, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Brda 0:1, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Krka 0:0, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

TIFOZI

Koper: Koper-Beltinci Klima Tratnjek 2:0, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

FOTO: Celje spet na navijaškem zemljevidu

September 2, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Celje spet na navijaškem zemljevidu

Celje: Celje-Rudar Velenje 3:0, 8. krog Prve lige Telekom Slovenije, 1. 9. 2019

CELJSKI GROFJE

Napovednik – 30., 31. 8. in 1. 9.

August 30, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 30., 31. 8. in 1. 9.

NAPOVEDNIK

8. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Ljubljana: Bravo-Triglav Kranj, petek, 30. 8. 2019, ob 17.00

GREEN DRAGONS

Sežana: CherryBox24 Tabor Sežana-Olimpija Ljubljana, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

BLACK GRINGOS

Kidričevo: Aluminij-NŠ Mura, sobota, 31. 8. 2019, ob 20.15

CELJSKI GROFJE

Celje: Celje-Rudar Velenje, nedelja, 1. 9. 2019, ob 18.00

VIOLE

Domžale: Domžale-Maribor, nedelja, 1. 9. 2019, ob 20.10

6. KROG II. LIGE

GORGONE

Dob: Roltek Dob-Nafta 1903, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

TERROR BOYS

Bilje: Vitanest Bilje-Gorica, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Brda, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Krka, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

TIFOZI

Koper: Koper-Beltinci Klima Tratnjek, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

Naslednja stran »