Pregled kroga – 7. in 8. 10. 2017

October 21, 2017 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

12. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Velenje: Rudar Velenje-Maribor, petek, 13. 10. 2017, ob 20.20

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Krško, sobota, 14. 10. 2017, ob 13.00

NUCLEAR POWER BOYS

Kranj: Triglav Kranj-Krško, sobota, 14. 10. 2017, ob 13.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Celje, sobota, 14. 10. 2017, ob 15.00

GREEN DRAGONS

Kidričevo: Aluminij-Olimpija 1:2, sobota, 14. 10. 2017, ob 20.20

 

11. KROG II. SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Drava Ptuj 4:1, petek, 13. 10. 2017, ob 20.00

BLACK GRINGOS

Ljubljana: AŠK Bravo-NŠ Mura 0:3, sobota, 14. 10. 2017, ob 15.00

 

9. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Komenda: Komenda-Zagorje, nedelja, 15. 10. 2017, ob 15.30

Liga AHL

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Jesenice: SIJ Acroni Jesenice-Olimpija 6:4, sobota, 14. 10. 2017, ob 18.00

 

Pregled kroga – 29. in 30. 9. ter 1. 10. 2017

October 21, 2017 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

11. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Aluminij, sobota, 30. 9. 2017, ob 17.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Triglav Kranj, sobota, 30. 9. 2017, ob 20.20

SMALL FACES

Maribor: Maribor-Triglav Kranj, sobota, 30. 9. 2017, ob 20.20

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Gorica 2:1, nedelja, 1. 10. 2017, ob 16.50

 

TERROR BOYS

Ljubljana: Olimpija-Gorica 2:1, nedelja, 1. 10. 2017, ob 16.50

9. KROG II. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Ilirija 1911, sobota, 30. 9. 2017, ob 20.00

 

BLACK GRINGOS

Dekani: Jadran Dekani-NŠ Mura 0:0, nedelja, 1. 10. 2017, ob 15.30

7. KROG III. SNL CENTER

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Jesenice: SIJ Acroni Jesenice-Komenda, sobota, 30. 9. 2017, ob 16.00

CRAZY BOYS

Ivančna Gorica: Ivančna Gorica-Zagorje 1:1, sobota, 30. 9. 2017, ob 19.00

Napovednik – 20., 21. in 22. 10. 2017

October 20, 2017 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

13. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Triglav Kranj, petek, 20. 10. 2017, ob 20.20

SMALL FACES

Ljubljana: Olimpija-Triglav Kranj, petek, 20. 10. 2017, ob 20.20

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Domžale, sobota, 21. 10. 2017, ob 15.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Ankaran Hrvatini, sobota, 21. 10. 2017, ob 20.20

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Rudar, nedelja, 22. 10. 2017, ob 19.00

12. KROG II. LIGE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Krka, sobota, 21. 10. 2017, ob 14.00

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Farmtech Veržej, sobota, 21. 10. 2017, ob 15.00

10. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Grosuplje: Brinje-Grosuplje-Zagorje, sobota, sobota, 21. 10. 2017, ob 15.00

ALPSKA LIGA V HOKEJU NA LEDU

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Jesenice: SIJ Acroni Jesenice-VEU Feldkirch, sobota, 21. 10. 2017, ob 18.00

Pregled kroga – 17. 10. 2017

October 18, 2017 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

3. KROG LIGE PRVAKOV

VIOLE

Maribor: Maribor-Liverpool 0:7, torek, 17. 10. 2017, ob 20.45

3. KROG POKALA SLOVENIJE – ČETRTFINALE

BLACK GRINGOS

Celje: Celje-NŠ Mura 4:0, torek, 17. 10. 2017, ob 17.15

Napovednik – 13., 14. in 15. 10. 2017

October 13, 2017 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

12. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Velenje: Rudar Velenje-Maribor, petek, 13. 10. 2017, ob 20.20

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Krško, sobota, 14. 10. 2017, ob 13.00

NUCLEAR POWER BOYS

Kranj: Triglav Kranj-Krško, sobota, 14. 10. 2017, ob 13.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Celje, sobota, 14. 10. 2017, ob 15.00

GREEN DRAGONS

Kidričevo: Aluminij-Olimpija, sobota, 14. 10. 2017, ob 20.20

11. KROG II. SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Drava Ptuj, petek, 13. 10. 2017, ob 20.00

BLACK GRINGOS

Ljubljana: AŠK Bravo-NŠ Mura, sobota, 14. 10. 2017, ob 15.00

9. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Komenda: Komenda-Zagorje, nedelja, 15. 10. 2017, ob 15.30

Liga AHL

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Jesenice: SIJ Acroni Jesenice-Olimpija, sobota, 14. 10. 2017, ob 18.00

Pregled kroga – 7. in 8. 10. 2017

October 10, 2017 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

10. KROG II. SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE

GORGONE

Rogaška Slatina: Rogaška-Nafta 1903 0:1, sobota, 7. 10. 2017, ob 15.30

 

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Roltek Dob 5:1, nedelja, 8. 10. 2017, ob 15.30

 

8. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-SIJ Acroni Jesenice 4:0, sobota, 7. 10. 2017, ob 16.00

 

LIGA AHL

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Cortina (Italija): SG Cortina Hafro-SIJ Acroni Jesenice 2:4, sobota, 7. 10. 2017, ob 20.30

Napovednik – 7. in 8. 10. 2017

October 6, 2017 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

10. KROG II. SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE

GORGONE

Rogaška Slatina: Rogaška-Nafta 1903, sobota, 7. 10. 2017, ob 15.30

 

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Roltek Dob, nedelja, 8. 10. 2017, ob 15.30

8. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-SIJ Acroni Jesenice, sobota, 7. 10. 2017, ob 16.00

 

LIGA AHL

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Cortina (Italija): SG Cortina Hafro-SIJ Acroni Jesenice, sobota, 7. 10. 2017, ob 20.30

Napovednik – 29. in 30. 9. ter 1. 10. 2017

September 29, 2017 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

11. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Aluminij, sobota, 30. 9. 2017, ob 17.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Triglav Kranj, sobota, 30. 9. 2017, ob 20.20

SMALL FACES

Maribor: Maribor-Triglav Kranj, sobota, 30. 9. 2017, ob 20.20

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Gorica, nedelja, 1. 10. 2017, ob 16.50

TERROR BOYS

Ljubljana: Olimpija-Gorica, nedelja, 1. 10. 2017, ob 16.50

9. KROG II. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Ilirija 1911, sobota, 29. 9. 2017, ob 20.00

BLACK GRINGOS

Dekani: Jadran Dekani-NŠ Mura, nedelja, 1. 10. 2017, ob 15.30

7. KROG III. SNL CENTER

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Jesenice: SIJ Acroni Jesenice-Komenda, sobota, 30. 9. 2017, ob 16.00

CRAZY BOYS

Ivančna Gorica: Ivančna Gorica-Zagorje, sobota, 30. 9. 2017, ob 19.00

Pregled kroga – 22., 23. in 24. 9. 2017

September 26, 2017 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

10. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Kidričevo: Aluminij-Maribor 2:3, petek, 22. 9. 2017, ob 20.20

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Ankaran-Hrvatini 1:3, sobota, 23. 9. 2017, ob 14.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Krško 2:1, sobota, 23. 9. 2017, ob 16.00

GREEN DRAGONS

Celje: Celje-Olimpija 0:0, sobota, 23. 9. 2017, ob 20.20

 

8. KROG II. LIGE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Brda 4:0, nedelja, 24. 9. 2017, ob 16.00

 

GORGONE

Radomlje: Kalcer Radomlje-Nafta 1903 1:0, sobota, 23. 9. 2017, ob 16.00

6. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Lesce 4:0, sobota, 23. 9. 2017, ob 16.30

 

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Grosuplje: Brinje-Grosuplje-SIJ AcroniJesenice 2:0, sobota, 23. 9. 2017, ob 16.30

Napovednik – 22., 23. in 24. 9. 2017

September 22, 2017 by  
V kategoriji Novice

NAPOVEDNIK

10. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Kidričevo: Aluminij-Maribor, petek, 22. 9. 2017, ob 20.20

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Ankaran-Hrvatini, sobota, 23. 9. 2017, ob 14.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Krško, sobota, 23. 9. 2017, ob 16.00

GREEN DRAGONS

Celje: Celje-Olimpija, sobota, 23. 9. 2017, ob 20.20

8. KROG II. LIGE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Brda, nedelja, 24. 9. 2017, ob 16.00

GORGONE

Radomlje: Kalcer Radomlje-Nafta 1903, sobota, 23. 9. 2017, ob 16.00

6. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Lesce, sobota, 23. 9. 2017, ob 16.30

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Grosuplje: Brinje-Grosuplje-SIJ AcroniJesenice, sobota, 23. 9. 2017, ob 16.30

Naslednja stran »