Pregled kroga – 24. in 25. 8. 2019

August 28, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 24. in 25. 8. 2019

PREGLED KROGA

7. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-NŠ Mura 1:1, sobota, 24. 8. 2019, ob 20.15

BLACK GRINGOS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-NŠ Mura 1:1, sobota, 24. 8. 2019, ob 20.15

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Celje 0:6, nedelja, 25. 8. 2019, ob 16.00

CELJSKI GROFJE

Kranj: Triglav Kranj-Celje 0:6, nedelja, 25. 8. 2019, ob 16.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Bravo 4:0, nedelja, 25. 8. 2019, ob 20.10

5. KROG II. LIGE

ELITA SLATNA

Dekani: Jadran Dekani-Rogaška 3:1, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Novo mesto: Krka-Krško 3:1, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.00

TERROR BOYS

Ajdovščina: Gorica-Roltek Dob 3:3, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.00

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Drava Dakinda Ptuj 2:1, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.00

TIFOZI

Brežice: Brežice Terme Čatež-Koper 0:1, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.00

PRVI KROG REGIONALNE LJUBLJANSKE LIGE

KAMNITA

Trbovlje: Rudar Trbovlje-Zagorje 3:1, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.30

CRAZY BOYS

Trbovlje: Rudar Trbovlje-Zagorje 3:1, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.30

Poletna hokejska liga

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Bled: HDD Sij Acroni Jesenice-HK SŽ Olimpija 1:4, sobota, 24. 8. 2019, ob 20.00

VIDEO: Black Gringos & drugi navijači Mure Olimpija-Mura

August 26, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on VIDEO: Black Gringos & drugi navijači Mure Olimpija-Mura

Stožice: Olimpija-Mura 1:1, 7. krog Prve lige Telekom Slovenije, 24. 8. 2019

VIDEO: Crazy Boys na lokalnem derbiju v Trbovljah

August 26, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on VIDEO: Crazy Boys na lokalnem derbiju v Trbovljah

Trbovlje: Rudar Trbovlje-Zagorje 3:1, 1. krog Regionalne ljubljanske lige, 24. 8. 2019

FOTO & VIDEO: Olimpija vs. Mura

August 25, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO & VIDEO: Olimpija vs. Mura

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-NŠ Mura 1:1, 7. krog Prve lige Telekom Slovenije, 24. 8. 2019

Gradnja zahodne tribune na Bonifiki

August 24, 2019 by  
V kategoriji Novice, Stadioni, Stadionske novice

Comments Off on Gradnja zahodne tribune na Bonifiki

Na zahodni tribuni so že od nekdaj nastanjeni koprski Tifozi

Na zahodni tribuni so že od nekdaj nastanjeni koprski Tifozi

Slovenija in Madžarska bosta leta 2021 gostili evropsko prvenstvo v nogometu do 21 let. Koper bo tako poleg Ljubljane, Celja in Maribora eno izmed prizorišč odmevnega nogometnega tekmovanja, ki bo na stadion Bonifika privabilo množico športnih navdušencev.

Evropska nogometna zveza (UEFA) je evropsko prvenstvo v nogometu do 21 let 2021 dodelila Sloveniji in Madžarski. Tako je danes v prostorih Bonifike potekal delovni sestanek s predstavniki UEFE, kjer jim je podžupan Mestne občine Koper Patrik Peroša s predstavniki MOK in Javnega zavoda za šport MOK predstavil idejo o nadgradnji obstoječe infrastrukture.

Mestna občina Koper je že začela pripravo projektne dokumentacije za gradnjo zahodne tribune na stadionu Bonifika, da bi zagotovila večje število sedišč. Po izgradnji tribune bo tako na voljo 4.500 sedišč, s katerimi bodo doseženi pogoji za organizacijo tekmovanj 3. in 4. kroga UEFE in mednarodnih tekmovanj.

Po pridobitvi gradbenega dovoljenja, predvidoma prihodnje leto, bodo začeli gradnjo zahodne tribune, zaključek del pa je načrtovan ob koncu leta 2020 oziroma v začetku leta 2021.

Vir: ekopercapodistria.si

Napovednik – 24. in 25. 8. 2019

August 24, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 24. in 25. 8. 2019

NAPOVEDNIK

7. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-NŠ Mura, sobota, 24. 8. 2019, ob 20.15

BLACK GRINGOS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-NŠ Mura, sobota, 24. 8. 2019, ob 20.15

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Celje, nedelja, 25. 8. 2019, ob 16.00

CELJSKI GROFJE

Kranj: Triglav Kranj-Celje, nedelja, 25. 8. 2019, ob 16.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Bravo, nedelja, 25. 8. 2019, ob 20.10

5. KROG II. LIGE

ELITA SLATNA

Dekani: Jadran Dekani-Rogaška, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Novo mesto: Krka-Krško, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.00

TERROR BOYS

Ajdovščina: Gorica-Roltek Dob, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.00

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Drava Dakinda Ptuj, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.00

TIFOZI

Brežice: Brežice Terme Čatež-Koper, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.00

PRVI KROG REGIONALNE LJUBLJANSKE LIGE

KAMNITA

Trbovlje: Rudar Trbovlje-Zagorje, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.30

CRAZY BOYS

Trbovlje: Rudar Trbovlje-Zagorje, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.30

Pregled kroga – 17. in 18. 8. 2019

August 23, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 17. in 18. 8. 2019

PREGLED KROGA

6. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Sežana: CB24 Tabor Sežana-Triglav Kranj 2:0, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

CELJSKI GROFJE

Celje: Celje-Maribor 2:1, sobota, 17. 8. 2019, ob 20.10

VIOLE

Celje: Celje-Maribor 2:1, sobota, 17. 8. 2019, ob 20.10

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Rudar Velenje 2:0, nedelja, 18. 8. 2019, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Kidričevo: Aluminij-Olimpija Ljubljana 1:0, nedelja, 18. 8. 2019, ob 20.15

4. KROG II. SNL

TERROR BOYS

Ptuj: Drava Dakinda Ptuj-Gorica 1:2, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Jadran Dekani 3:0, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Fužinar Vzajemci 2:1, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

TIFOZI

Koper: Koper-Nafta 1903 2:1, nedelja, 18. 8. 2019, ob 19.00

Video: http://www.fotoultras.si/wp-content/uploads/KoperNafta_TK_18-8-2019.mp4?_=1

GORGONE

Koper: Koper-Nafta 1903 2:1, nedelja, 18. 8. 2019, ob 19.00

Pregled kroga – 10. in 11. 8. 2019

August 23, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 10. in 11. 8. 2019

PREGLED KROGA

5. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura 1:3, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

BLACK GRINGOS

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura 1:3, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

VIOLE

Maribor: Maribor-CherryBox24 Tabor Sežana 4:2, sobota, 10. 8. 2019, ob 20.15

GREEN DRAGONS

Velenje: Rudar Velenje-Olimpija Ljubljana 0:3, nedelja, 11. 8. 2019, ob 20.10

3. KROG II. SNL

TERROR BOYS

Ajdovščina: Gorica-Koper 1:2, sobota, 10. 8. 2019, ob 16.30

TIFOZI

Ajdovščina: Gorica-Koper 1:2, sobota, 10. 8. 2019, ob 16.30

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Koroška Dravograd 4:1, sobota, 10. 8. 2019, ob 16.30

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Kalcer Radomlje 0:2, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

NUCLEAR POWER BOYS

Ravne na Koroškem: Fužinar Vzajemci-Krško 2:4, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

Napovednik – 17. in 18. 8. 2019

August 17, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 17. in 18. 8. 2019

NAPOVEDNIK

6. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Sežana: CB24 Tabor Sežana-Triglav Kranj, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

VIOLE

Celje: Celje-Maribor, sobota, 17. 8. 2019, ob 20.10

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Rudar Velenje, nedelja, 18. 8. 2019, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Kidričevo: Aluminij-Olimpija Ljubljana, nedelja, 18. 8. 2019, ob 20.15

4. KROG II. SNL

TERROR BOYS

Ptuj: Drava Dakinda Ptuj-Gorica, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Jadran Dekani, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Fužinar Vzajemci, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

TIFOZI

Koper: Koper-Nafta 1903, nedelja, 18. 8. 2019, ob 19.00

GORGONE

Koper: Koper-Nafta 1903, nedelja, 18. 8. 2019, ob 19.00

Pregled kroga – 3. in 4. 8. 2019

August 10, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 3. in 4. 8. 2019

PREGLED KROGA

ČETRTI KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor 1:1, sobota, 3. 8. 2019, ob 20.10

VIOLE

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor 1:1, sobota, 3. 8. 2019, ob 20.10

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Triglav Kranj 4:2, nedelja, 4. 8. 2019, ob 20.15

SMALL FACES

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Triglav Kranj 4:2, nedelja, 4. 8. 2019, ob 20.15

DRUGI KROG DRUGE LIGE

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Rogaška 6:0, sobota, 3. 8. 2019, ob 17.30

ELITA SLATNA

Krško: Krško-Rogaška 6:0, sobota, 3. 8. 2019, ob 17.30

TERROR BOYS

Dravograd: Koroška Dravograd-Gorica 1:3, sobota, 3. 8. 2019, ob 17.30

TIFOZI

Koper: Koper-Brda 1:1, sobota, 3. 8. 2019, ob 20.00

GORGONE

Beltinci: Beltinci Klima Tratnjek-Nafta 1903 1:0, nedelja, 4. 8. 2019, ob 17.30

« Prejšnja stranNaslednja stran »