Napovednik – 19., 20. in 21. 7. 2019

July 20, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 19., 20. in 21. 7. 2019

NAPOVEDNIK

2. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kidričevo: Aluminij-Triglav Kranj, petek, 19. 7. 2019, ob 18.00

VIOLE

Velenje: Rudar-Maribor, sobota, 20. 7. 2019, ob 20.15

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Bravo Publikum, nedelja, 21. 7. 2019, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Domžale, nedelja, 21. 7. 2019, ob 20.10

Napovednik – 17. in 18. 7. 2019

July 17, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 17. in 18. 7. 2019

NAPOVEDNIK

KVALIFIKACIJE ZA LIGO PRVAKOV, 1. KROG, POVRATNA TEKMA

VIOLE

Maribor: Maribor-Valur Reykjavik, sreda, 17. 7. 2019, ob 20.15

KVALIFIKACIJE ZA LIGO EVROPA, 1. KROG, POVRATNA TEKMA

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Maccabi Haifa, četrtek, 18. 7. 2019, ob 20.00

GREEN DRAGONS

Riga (Latvija): RSF-Olimpija Ljubljana, četrtek, 18. 7. 2019, ob 18.00

Pregled kroga – 13. in 14. 7. 2019

July 16, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 13. in 14. 7. 2019

PREGLED KROGA

PRVA LIGA TELEKOM SLOVENIJE – 1. KROG

VIOLE

Maribor: Maribor-Triglav 1:2, sobota, 13. 7. 2019, ob 20.15

Soccer/Football, Maribor, First division (NK Maribor – NK Triglav), Viole, 13-Jul-2019, (Photo by: Grega Wernig)

SMALL FACES

Maribor: Maribor-Triglav 1:2, sobota, 13. 7. 2019, ob 20.15

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Bravo-Olimpija 0:2, nedelja, 14. 7. 2019, ob 17.45

BLACK GRINGOS

Celje: Celje-NŠ Mura 2:2, nedelja, 14. 7. 2019, ob 19.00

Napovednik – 13. in 14. 7. 2019

July 13, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 13. in 14. 7. 2019

NAPOVEDNIK

PRVA LIGA TELEKOM SLOVENIJE – 1. KROG

VIOLE

Maribor: Maribor-Triglav, sobota, 13. 7. 2019, ob 20.15

SMALL FACES

Maribor: Maribor-Triglav, sobota, 13. 7. 2019, ob 20.15

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Bravo-Olimpija, nedelja, 14. 7. 2019, ob 17.45

BLACK GRINGOS

Celje: Celje-NŠ Mura, nedelja, 14. 7. 2019, ob 19.00

FOTO: Gorica izpadla iz prve lige

June 3, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Gorica izpadla iz prve lige

Nova Gorica: Gorica-CherryBox24 Tabor Sežana 0:0, povratna kvalifikacijska tekma, 2. 6. 2019. Gorica je po dveh kvalifikacijskih tekmah kot slabša od Tabor Sežane prvič izpadla iz prve lige.

FOTO: Gorgone slavile 28 let delovanja

June 1, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Gorgone slavile 28 let delovanja

Lendava: Nafta 1903-Ilirija 1911 5:0, 30. krog II. SNL, 26. 5. 2019

GORGONE

FOTO: Finale pokala v Celju

May 31, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Finale pokala v Celju

Celje: Olimpija-Maribor 2:1, finale Pokala Slovenije, 30. 5. 2019

GREEN DRAGONS

VIOLE

FOTO: Tifozi vs. Ribari

May 30, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Tifozi vs. Ribari

Koper: Koper-Elta Izola 5:0, 27. krog III. SNL zahod, 25. 5. 2019

TIFOZI

RIBARI

FOTO: Terror Boys na prvi tekmi kvalifikacij za prvo ligo

May 30, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Terror Boys na prvi tekmi kvalifikacij za prvo ligo

TERROR BOYS

Sežana: CherryBox24 Tabor Sežana-Gorica 2:1, 29. 5. 2019

Napovednik – 25. in 26. 5. 2019

May 25, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 25. in 26. 5. 2019

NAPOVEDNIK

36. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Domžale: Domžale-Maribor, sobota, 25. 5. 2019, ob 15.45

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Gorica, sobota, 25. 5. 2019, ob 17.55

TERROR BOYS

Krško: Krško-Gorica, sobota, 25. 5. 2019, ob 17.55

GREEN DRAGONS

Kidričevo: Aluminij-Olimpija, sobota, 25. 5. 2019, ob 17.55

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Celje, sobota, 25. 5. 2019, ob 17.55

SMALL FACES

Velenje: Rudar-Triglav, sobota, 25. 5. 2019, ob 17.55

30. KROG II. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Ilirija 1911, nedelja, 26. 5. 2019, ob 17.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Jadran Dekani, nedelja, 26. 5. 2019, ob 17.00

« Prejšnja stranNaslednja stran »