Pregled kroga – 17., 18. in 19. 11. 2017

November 23, 2017 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

16. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Maribor: Maribor-Olimpija 1:0, petek, 17. 11. 2017, ob 20.20

GREEN DRAGONS

Maribor: Maribor-Olimpija 1:0, petek, 17. 11. 2017, ob 20.20

 

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Aluminij 0:3, sobota, 18. 11. 2017, ob 14.00

 

TERROR BOYS

Velenje: Rudar-Gorica 2:0, sobota, 18. 11. 2017, ob 20.20

NUCLEAR POWER BOYS

Domžale: Domžale-Krško 1:0, nedelja, 19. 11. 2017, ob 15.00

16. KROG II. SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE

GORGONE

Dob: Roltek Dob-Nafta 1903 1:0, sobota, 18. 11. 2017, ob 14.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Fužinar Ravne Systems 6:0, nedelja, 19. 11. 2017, ob 14.00

 

14. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Kolpa 1:2, sobota, 18. 11. 2017, ob 13.30

 

Pregled kroga – 11. in 12. 11. 2017

November 12, 2017 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

ČETRTFINALE POKALA SLOVENIJE, 1. TEKMA

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Maribor 3:0, sobota, 11. 11. 2017, ob 17.15

 

VIOLE

Ljubljana: Olimpija-Maribor 3:0, sobota, 11. 11. 2017, ob 17.15

 

15. KROG II. SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Zarica 1:0, nedelja, 12. 11. 2017, ob 14.00

 

GORGONE

Dekani: Jadran Dekani-Nafta 1903 0:1, sobota, 11. 11. 2017, ob 14.00

13. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Bled Hirter 4:2, sobota, 11. 11. 2017, ob 14.00

 

Pregled kroga – 4. in 5. 11. 2017

November 8, 2017 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

15. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Triglav Kranj 0:3, sobota, 4. 11. 2017, ob 13.00

SMALL FACES

Nova Gorica: Gorica-Triglav Kranj 0:3, sobota, 4. 11. 2017, ob 13.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Maribor 0:5, sobota, 4. 11. 2017, ob 20.20

VIOLE

Krško: Krško-Maribor 0:5, sobota, 4. 11. 2017, ob 20.20

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Ankaran Hrvatini 1:0, nedelja, 5. 11. 2017, ob 16.50

 

14. KROG II. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Brda 3:0, sobota, 4. 11. 2017, ob 14.00

http://www.fotoultras.si/wp-content/uploads/videoplayback.mp4?_=1

BLACK GRINGOS

Ptuj: Drava Ptuj-NŠ Mura 2:3, nedelja, 5. 11. 2017, ob 13.00

12. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Kočevje: Kočevje-Zagorje 0:1, sobota, 4. 11. 2017, ob 14.00

Pregled kroga – 7. in 8. 10. 2017

October 21, 2017 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

12. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Velenje: Rudar Velenje-Maribor, petek, 13. 10. 2017, ob 20.20

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Krško, sobota, 14. 10. 2017, ob 13.00

NUCLEAR POWER BOYS

Kranj: Triglav Kranj-Krško, sobota, 14. 10. 2017, ob 13.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Celje, sobota, 14. 10. 2017, ob 15.00

GREEN DRAGONS

Kidričevo: Aluminij-Olimpija 1:2, sobota, 14. 10. 2017, ob 20.20

 

11. KROG II. SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Drava Ptuj 4:1, petek, 13. 10. 2017, ob 20.00

BLACK GRINGOS

Ljubljana: AŠK Bravo-NŠ Mura 0:3, sobota, 14. 10. 2017, ob 15.00

 

9. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Komenda: Komenda-Zagorje, nedelja, 15. 10. 2017, ob 15.30

Liga AHL

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Jesenice: SIJ Acroni Jesenice-Olimpija 6:4, sobota, 14. 10. 2017, ob 18.00

 

Pregled kroga – 29. in 30. 9. ter 1. 10. 2017

October 21, 2017 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

11. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Aluminij, sobota, 30. 9. 2017, ob 17.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Triglav Kranj, sobota, 30. 9. 2017, ob 20.20

SMALL FACES

Maribor: Maribor-Triglav Kranj, sobota, 30. 9. 2017, ob 20.20

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Gorica 2:1, nedelja, 1. 10. 2017, ob 16.50

 

TERROR BOYS

Ljubljana: Olimpija-Gorica 2:1, nedelja, 1. 10. 2017, ob 16.50

9. KROG II. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Ilirija 1911, sobota, 30. 9. 2017, ob 20.00

 

BLACK GRINGOS

Dekani: Jadran Dekani-NŠ Mura 0:0, nedelja, 1. 10. 2017, ob 15.30

7. KROG III. SNL CENTER

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Jesenice: SIJ Acroni Jesenice-Komenda, sobota, 30. 9. 2017, ob 16.00

CRAZY BOYS

Ivančna Gorica: Ivančna Gorica-Zagorje 1:1, sobota, 30. 9. 2017, ob 19.00

Pregled kroga – 17. 10. 2017

October 18, 2017 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

3. KROG LIGE PRVAKOV

VIOLE

Maribor: Maribor-Liverpool 0:7, torek, 17. 10. 2017, ob 20.45

3. KROG POKALA SLOVENIJE – ČETRTFINALE

BLACK GRINGOS

Celje: Celje-NŠ Mura 4:0, torek, 17. 10. 2017, ob 17.15

Pregled kroga – 7. in 8. 10. 2017

October 10, 2017 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

10. KROG II. SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE

GORGONE

Rogaška Slatina: Rogaška-Nafta 1903 0:1, sobota, 7. 10. 2017, ob 15.30

 

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Roltek Dob 5:1, nedelja, 8. 10. 2017, ob 15.30

 

8. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-SIJ Acroni Jesenice 4:0, sobota, 7. 10. 2017, ob 16.00

 

LIGA AHL

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Cortina (Italija): SG Cortina Hafro-SIJ Acroni Jesenice 2:4, sobota, 7. 10. 2017, ob 20.30

Pregled kroga – 22., 23. in 24. 9. 2017

September 26, 2017 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

10. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Kidričevo: Aluminij-Maribor 2:3, petek, 22. 9. 2017, ob 20.20

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Ankaran-Hrvatini 1:3, sobota, 23. 9. 2017, ob 14.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Krško 2:1, sobota, 23. 9. 2017, ob 16.00

GREEN DRAGONS

Celje: Celje-Olimpija 0:0, sobota, 23. 9. 2017, ob 20.20

 

8. KROG II. LIGE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Brda 4:0, nedelja, 24. 9. 2017, ob 16.00

 

GORGONE

Radomlje: Kalcer Radomlje-Nafta 1903 1:0, sobota, 23. 9. 2017, ob 16.00

6. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Lesce 4:0, sobota, 23. 9. 2017, ob 16.30

 

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Grosuplje: Brinje-Grosuplje-SIJ AcroniJesenice 2:0, sobota, 23. 9. 2017, ob 16.30

Pregled kroga – 26. in 27. 8. 2017

September 1, 2017 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

7. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Rudar Velenje 1:0, sobota, 26. 8. 2017, ob 20.20

SMALL FACES

Kidričevo: Aluminij-Triglav Kranj 2:0, nedelja, 27. 8. 2017, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Domžale 4:2, nedelja, 27. 8. 2017, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Maribor 0:0, nedelja, 27. 8. 2017, ob 20.20

 

VIOLE

Ljubljana: Olimpija-Maribor 0:0, nedelja, 27. 8. 2017, ob 20.20

 

4. KROG II. SNL

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Rogaška 2:0, nedelja, 27. 8. 2017, ob 17.00

 

GORGONE

Sežana: Cherrybox 24 Tabor Sežena-Nafta 1903 2:1, sobota, 26. 8. 2017, ob 17.00

2. KROG III. SNL CENTER

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Jesenice: SIJ Acroni Jesenice-Arne Tabor 69 0:1, sobota, 26. 8. 2017, ob 17.30

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Šenčur 3:1, sobota, 26. 8. 2017, ob 17.30

Pregled kroga – 19., 20. in 21. 8. 2017

August 25, 2017 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

NAPOVEDNIK

6. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Gorica 1:3, sobota, 19. 8. 2017, ob 16.00

TERROR BOYS

Kranj: Triglav Kranj-Gorica 1:3, sobota, 19. 8. 2017, ob 16.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Krško 3:2, sobota, 19. 8. 2017, ob 20.20

NUCLEAR POWER BOYS

Maribor: Maribor-Krško 3:2, sobota, 19. 8. 2017, ob 20.20

GREEN DRAGONS

Dravograd: Ankaran-Hrvatini-Olimpija 1:3, nedelja, 20. 8. 2017, ob 16.50

3. KROG II. SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Krka 1:0, sobota, 19. 8. 2017, ob 17.00

BLACK GRINGOS

Ljubljana: Ilirija 1911-NŠ Mura 0:1, ponedeljek, 21. 8. 2017, ob 17.00

1. KROG III. SNL CENTER

KAMNITA

Trbovlje: Rudar Trbovlje-SIJ Acroni Jesenice 2:5, sobota, 19. 8. 2017, ob 17.30

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Trbovlje: Rudar Trbovlje-SIJ Acroni Jesenice 2:5, sobota, 19. 8. 2017, ob 17.30

CRAZY BOYS

Podzemelj: Kolpa-Zagorje 1:2, nedelja, 20. 8. 2017, ob 17.30

Naslednja stran »