Pregled kroga – 18. in 19. 3. 2017

March 21, 2017 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

25. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Domžale 3:1, sobota, 18. 3. 2017, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Domžale: Radomlje-Krško 0:2, sobota, 18. 3. 2017, ob 18.00

VIOLE

Celje: Celje-Maribor 1:1, sobota, 18. 3. 2017, ob 20.15

 

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Koper 1:1, nedelja, 19. 3. 2017, ob 16.55

 

15. KROG III. SNL VZHOD

GORGONE

Beltinci: Beltinci-Nafta 1903 0:2, sobota, 18. 3. 2017, ob 15.00

 

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Rakičan 7:0, nedelja, 19. 3. 2017, ob 15.00

 

15. KROG III. SNL CENTER

KAMNITA

Trbovlje: Rudar Trbovlje-Šobec Lesce 2:3, nedelja, 19. 3. 2017, ob 16.00

 

CRAZY BOYS

Jevnica: Jevnica-Zagorje 0:4, sobota, 18. 3. 2017, ob 16.00

17. KROG II. SNL

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Drava Ptuj 4:0, nedelja, 19. 3. 2017, ob 15.00

Pregled kroga – 11. in 12. 3. 2017

March 14, 2017 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

24. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Maribor: Maribor-Aluminij 4:1, sobota, 11. 3. 2017, ob 20.15

GREEN DRAGONS

Domžale: Domžale-Olimpija 1:0, nedelja, 12. 3. 2017, ob 16.55

16. KROG II. SNL

SMALL FACES

Dob: Roltek Dob-Triglav Kranj 1:2, sobota, 11. 3. 2017, ob 14.00

Pregled kroga – 26. in 27. 11. 2016

November 29, 2016 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

18. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Koper: Koper-Gorica 0:0, sobota, 26. 11. 2016, ob 18.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Krško 4:0, sobota, 26. 11. 2016, ob 20.15

NUCLEAR POWER BOYS

Maribor: Maribor-Krško 4:0, sobota, 26. 11. 2016, ob 20.15

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Aluminij 3:0, nedelja, 27. 11. 2016 ob 16.55

13. KROG 1. A DRL MOŠKI

RIBARI

Izola: RD Istrabenz plini Izola-RK Drava Ptuj 20:26, sobota, 26. 11. 2016, ob 19.00

ORMOŽANI

Škofja Loka: RD Urbanscape Loka-RK Jeruzalem Ormož 31:19, sobota, 26. 11. 2016, ob 20.00

Pregled kroga – 19. in 20. 11. 2016

November 23, 2016 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

17. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Koper 0:0, sobota, 19. 11. 2016, ob 16.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Olimpija 1:1, sobota, 19. 11. 2016, ob 20.15

 

GREEN DRAGONS

Nova Gorica: Gorica-Olimpija 1:1, sobota, 19. 11. 2016, ob 20.15

 

FC MLINAR

Domžale: Radomlje-Maribor 0:3, nedelja, 20. 11. 2016, ob 16.55

VIOLE

Domžale: Radomlje-Maribor 0:3, nedelja, 20. 11. 2016, ob 16.55

 

14. KROG III. SNL VZHOD

GORGONE

Ljutomer: Avto Rajh Ljutomer-Nafta 1903 0:5, sobota, 19. 11. 2016, ob 14.00

BLACK GRINGOS

Grad: Grad-NŠ Mura 0:4, nedelja, 20. 11. 2016, ob 14.00

 

14. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Kolpa 2:0, sobota, 19. 11. 2016, ob 13.30

 

KAMNITA

Trbovlje: Rudar Trbovlje-Ilirija 1911 0:3, 19. 11. 2016, ob 13.30

 

16. KROG II. SNL

SMALL FACES

Dob: Roltek Dob-Triglav Kranj, sobota, 19. 11. 2016, ob 13.00, prestavljena tekma

12. KROG 1. A DRL MOŠKI

ORMOŽANI

Ormož: RK Jeruzalem Ormož-RK Slovenj Gradec 2011 32:21, sobota, 19. 11. 2016, ob 19.00

 

RIBARI

Izola: RD Istrabenz plini Izola-RK Trimo Trebnje 24:28, sobota, 19. 11. 2016, ob 19.00

Pregled kroga – 11., 12. in 13. 11. 2016

November 15, 2016 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

13. KROG III. SNL VZHOD

GORGONE

Velika Polana: Polana-Nafta 1903 3:2, nedelja, 13. 11. 2016, ob 14.00

BLACK GRINGOS

Odranci: Odranci-NŠ Mura 2:4, nedelja, 13. 11. 2016, ob 14.00

13. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Tinex Šenčur 2:0, sobota, 12. 11. 2016, ob 14.00

KAMNITA

Trbovlje: Rudar Trbovlje-Ivančna Gorica 2:0, sobota, 12. 11. 2016, ob 14.00

15. KROG II. SNL

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Brežice – Terme Čatež 4:0, nedelja, 13. 11. 2016, ob 14.00

11. KROG 1. A DRŽAVNE ROKOMETNE LIGE – MOŠKI

RIBARI

Izola: RD Istrabenz plini Izola-MRK Krka 18:26, sobota, 12. 11. 2016, ob 19.00

ORMOŽANI

Ormož: RK Jeruzalem Ormož-RK Maribor Branik 31:23, sobota, 12. 11. 2016, ob 19.00

8. KROG 1. A DRŽAVNE ROKOMETNE LIGE – ŽENSKE

CRAZY BOYS

Zagorje: RK Zagorje-RK Zelene doline Žalec 26:22, sobota, 12. 11. 2016, ob 18.00

KVALIFIKACIJSKA TEKMA ZA SVETOVNO PRVENSTVO LETA 2018

Navijači Slovenije

Ta’ Qali (Malta): Malta-Slovenija 0:1, petek, 11. 11. 2016, ob 20.45

Pregled kroga – 5. in 6. 11. 2016

November 8, 2016 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

16. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Domžale: Domžale-Gorica 5:0, sobota, 5. 11. 2016, ob 18.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Celje 2:0, sobota, 5. 11. 2016, ob 20.15

 

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Radomlje 1:1, nedelja, 6. 11. 2016, ob 15.00

GREEN DRAGONS

Koper: Koper-Olimpija 1:2, nedelja, 6. 11. 2016, ob 16.55

 

12. KROG III. SNL VZHOD

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Križevci 4:1, nedelja, 6. 11. 2016, ob 14.00

 

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Čarda 3:2, nedelja, 6. 11. 2016, ob 14.00

12. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Bled: Bled Hirter-Zagorje 0:0, sobota, 5. 11. 2016, ob 14.00

7. KROG 1. A DRL MOŠKI

RIBARI

Izola: RD Istrabenz plini Izola-RD Koper 2013 18:24, sobota, 5. 11. 2016, ob 19.00

Pregled kroga – 28., 29. in 30. 10. 2016

November 2, 2016 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

15. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

NUCLEAR POWER BOYS

Celje: Celje-Krško 0:3, sobota, 29. 10. 2016, ob 15.00

 

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Domžale 1:0, sobota, 29. 10. 2016, ob 20.15

 

VIOLE

Kidričevo: Aluminij-Maribor 0:0, nedelja, 30. 10. 2016, ob 14.00

 

FC MLINAR

Domžale: Radomlje-Koper 1:3, nedelja, 30. 10. 2016, ob 16.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Rudar 1:3, nedelja, 30. 10. 2016, ob 18.00

11. KROG III. SNL VZHOD

GORGONE

Rakičan: Rakičan-Nafta 1903 0:2, sobota, 29. 10. 2016, ob 14.00

BLACK GRINGOS

Bogojina: GMT Bogojina-NŠ Mura 0:3, nedelja, 30. 10. 2016, ob 14.00

 

11. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-AŠK Bravo 1:1, sobota, 29. 10. 2016, ob 14.00

 

9. KROG 1. A DRŽAVNE ROKOMETNE LIGE MOŠKI

RIBARI

Izola: RD Istrabenz plini Izola-RK Slovenj Gradec 2011 17:33, petek, 28. 10. 2016, ob 19.00

ORMOŽANI

Ormož: RK Jeruzalem Ormož-RK DOL TKI Hrastnik 28:27, sobota, 29. 10. 2016, ob 19.00

4. KROG LIGE NOVA KMB

ELITA SLATNA

Šentjur: Tajfun-Rogaška 57:60, petek, 28. 10. 2016, ob 18.45

Pregled kroga – 25. in 26. 10. 2016

October 29, 2016 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

Povratne tekme četrtfinala Pokala Slovenije

NUCLEAR POWER BOYS

Domžale: Domžale-Krško 2:1, torek, 25. 10. 2016, ob 17.15

GREEN DRAGONS

Kidričevo: Aluminij-Olimpija 1:4, sreda, 26. 10. 2016, ob 14.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Gorica 0:0, sreda, 26. 10. 2016, ob 17.15

 

TERROR BOYS

Maribor: Maribor-Gorica 0:0, sreda, 26. 10. 2016, ob 17.15

Liga AHL

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Jesenice: HDD Sij Acroni Jesenice-Rittner Buam 5:6, sreda, 26. 10. 2016, ob 19.30

6. KROG 1.A DRŽAVNE ROKOMETNE LIGE – ŽENSKE

CRAZY BOYS

Zagorje: RK Zagorje-RK Krim Mercator 21:27,sreda, 26. 10. 2016, ob 19.15

Pregled kroga – 21., 22. in 23. 10. 2016

October 26, 2016 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

14. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

FC MLINAR

Radomlje: Radomlje-Celje 0:3, petek, 21. 10. 2016, ob 19.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Aluminij 2:2, sobota, 22. 10. 2016, ob 16.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Gorica 1:0, sobota, 22. 10. 2016, ob 20.15

TERROR BOYS

Maribor: Maribor-Gorica 1:0, sobota, 22. 10. 2016, ob 20.15

GREEN DRAGONS

Velenje: Rudar-Olimpija 0:0, nedelja, 23. 10. 2016, ob 16.55

10. KROG III. SNL VZHOD

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Grad 2:0, sobota, 22. 10. 2016, ob 15.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Hotiza 7:0, nedelja, 23. 10. 2016, ob 15.00

12. KROG II. SNL

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Farmtech Veržej 0:0, sobota, 22. 10. 2016, ob 14.30

Pregled kroga – 18. in 19. 10. 2016

October 26, 2016 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

PREGLED KROGA

Prve tekme četrtfinala Pokala Slovenije

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Aluminij 2:1, torek, 18. 10. 2016, ob 18.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Maribor 1:1, sreda, 19. 10. 2016, ob 18.00

VIOLE

Nova Gorica: Gorica-Maribor 1:1, sreda, 19. 10. 2016, ob 18.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Domžale 0:2, sreda, 19. 10. 2016, ob 18.00

Liga AHL

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Celovec: KAC II-HDD Sij Acroni Jesenice 1:10, torek, 18. 10. 2016, ob 19.00

Naslednja stran »