Pregled kroga – 26. in 27. 9. 2018

November 15, 2018 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 26. in 27. 9. 2018

PREGLED KROGA

10. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Domžale 0:4, torek, 26. 9. 2018, ob 20.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura 3:0, sreda, 27. 9. 2018, ob 15.30

BLACK GRINGOS

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura 3:0, sreda, 27. 9. 2018, ob 15.30

VIOLE

Maribor: Maribor-Rudar 3:0, sreda, 27. 9. 2018, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Gorica 2:2, sreda, 27. 9. 2018, ob 20.15

 

TERROR BOYS

Ljubljana: Olimpija-Gorica 2:2, sreda, 27. 9. 2018, ob 20.15

 

OlimpijaGorica_TB_27-9-2018_01-1.jpg

Pregled kroga – 21., 22. in 23. 9. 2018

November 15, 2018 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 21., 22. in 23. 9. 2018

PREGLED KROGA

9. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Krško 1:0, sobota, 22. 9. 2018, ob 18.00

 

NUCLEAR POWER BOYS

Nova Gorica: Gorica-Krško 1:0, sobota, 22. 9. 2018, ob 18.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Domžale 2:2, sobota, 22. 9. 2018, ob 20.15

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Rudar Velenje 1:2, nedelja, 23. 9. 2018, ob 14.00

BLACK GRINGOS

Celje: Celje-NŠ Mura 1:0, nedelja, 23. 9. 2018, ob 16.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Aluminij 3:1, nedelja, 23. 9. 2018, ob 18.15

 

8. KROG II. SNL

GORGONE

Ravne: Fužinar-Nafta 1903 0:0, petek, 21. 9. 2018, ob 16.00

ELITA SLATNA

Bilje: Vitanest Bilje-Rogaška 1:0, sobota, 22. 9. 2018, ob 16.00

2. KROG LIGE NLB

ORMOŽANI

Ljutomer: Jeruzalem Ormož-RK DOL TKI Hrastnik, sobota, 22. 9. 2018, ob 19.00

Pregled kroga – 15. in 16. 9. 2018

November 15, 2018 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 15. in 16. 9. 2018

PREGLED KROGA

8. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Kidričevo: Aluminij-Gorica 0:0, sobota, 15. 9. 2018, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Maribor 0:2, sobota, 15. 9. 2018, ob 20.15

VIOLE

Krško: Krško-Maribor 0:2, sobota, 15. 9. 2018, ob 20.15

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Olimpija 0:2, nedelja, 16. 9. 2018, ob 16.00

 

GREEN DRAGONS

Murska Sobota: NŠ Mura-Olimpija 0:2, nedelja, 16. 9. 2018, ob 16.00

 

SMALL FACES

Domžale: Domžale-Triglav Kranj 1:2, nedelja, 16. 9. 2018, ob 18.10

7. KROG II. SNL

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Brežice Terme Čatež 4:0, sobota, 15. 9. 2018, ob 16.00

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-AŠK Bravo 3:2, sobota, 15. 9. 2018, ob 20.30

1. KROG ALPSKE HOKEJSKE LIGE

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Jesenice: HDD SIJ Acroni Jesenice-S.G. Cortina Hafro 7:1, sobota, 15. 9. 2018, ob 18.00

2. KROG ROKOMETNE LIGE NLB

ORMOŽANI

Trebnje: RK Trimo Trebnje-RK Jeruzalem Ormož, sobota, 15. 9. 2018, ob 19.00

Pregled kroga – 25. in 26. 8. 2018

November 15, 2018 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 25. in 26. 8. 2018

PREGLED KROGA

6. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Velenje: Rudar-Gorica 0:2, sobota, 25. 8. 2018, ob 18.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Triglav 1:1, sobota, 25. 8. 2018, ob 20.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Aluminij 3:2, nedelja, 26. 8. 2018, ob 14.30

GREEN DRAGONS

Domžale: Domžale-Olimpija 1:2, nedelja, 26. 8. 2018, ob 18.15

VIOLE

Maribor: Maribor-Celje 1:1, nedelja, 26. 8. 2018, ob 20.15

 

4. KROG II. SNL

ELITA SLATNA

Postojna: Ankaran Postojna-Rogaška 1:1, sobota, 25. 8. 2018, ob 17.00

GORGONE

Beltinci: Beltinci-Nafta 1903 2:4, nedelja, 26. 8. 2018, ob 17.00

Pregled kroga – 31. 8., 1. in 2. 9.

September 3, 2018 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 31. 8., 1. in 2. 9.

PREGLED KROGA

NUCLEAR POWER BOYS

Kidričevo: Aluminij-Krško 1:0, petek, 31. avgust 2018, ob 19.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Maribor 1:5, nedelja, 2. september 2018, ob 16.00

VIOLE

Kranj: Triglav Kranj-Maribor 1:5, nedelja, 2. september 2018, ob 16.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-NŠ Mura 2:2, nedelja, 2. september 2018, ob 18.05

BLACK GRINGOS

Nova Gorica: Gorica-NŠ Mura 2:2, nedelja, 2. september 2018, ob 18.05

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Rudar Velenje 5:0, nedelja, 2. september 2018, ob 20.15

5. KROG II. LIGE

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-AŠK Bravo 1:1, sobota, 1. september 2018, ob 16.30

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Drava Dakinda Ptuj 1:1, sobota, 1. september 2018, ob 20.30

Pregled kroga – 18. in 19. 8. 2018

August 30, 2018 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 18. in 19. 8. 2018

PREGLED KROGA

5. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Celje: Celje-Triglav Kranj 1:3, sobota, 18. 8. 2018, ob 18.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Krško 0:1, nedelja, 19. 8. 2018, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Murska Sobota: NŠ Mura-Krško 0:1, nedelja, 19. 8. 2018, ob 16.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Domžale 1:0, nedelja, 19. 8. 2018, ob 18.15

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Maribor 0:3, nedelja, 19. 8. 2018, ob 20.30

 

VIOLE

Ljubljana: Olimpija-Maribor 0:3, nedelja, 19. 8. 2018, ob 20.30

3. KROG 2. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Brda 3:2, sobota, 18. 8. 2018, ob 17.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Drava Dakinda Ptuj 1:7, nedelja, 19. 8. 2018, ob 17.00

Pregled kroga – 4., 5. in 6. 8. 2018

August 30, 2018 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 4., 5. in 6. 8. 2018

PREGLED KROGA

3. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Kidričevo: Aluminij-Maribor 2:5, nedelja, 5. 8. 2018, ob 17.30

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Domžale 5:1, nedelja, 5. 8. 2018, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Celje 2:2, nedelja, 5. 8. 2018, ob 20.15

NUCLEAR POWER BOYS

Velenje: Rudar Velenje-Krško 1:1, ponedeljek, 6. 8. 2018, ob 18.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Triglav Kranj 1:1, ponedeljek, 6. 8. 2018, ob 20.00

1. KROG II. SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Klacer Radomlje 1:0, sobota, 4. 8. 2018, ob 20.30

Pregled kroga – 11., 12. in 13. 8. 2018

August 16, 2018 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 11., 12. in 13. 8. 2018

PREGLED KROGA

4. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Celje 1:1, sobota, 11. 8. 2018, ob 20.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Olimpija Ljubljana 0:4, nedelja, 12. 8. 2018, ob 17.30

GREEN DRAGONS

Kranj: Triglav Kranj-Olimpija Ljubljana 0:4, nedelja, 12. 8. 2018, ob 17.30

VIOLE

Maribor: Maribor-Gorica 5:0, nedelja, 12. 8. 2018, ob 18.15

TERROR BOYS

Maribor: Maribor-Gorica 5:0, nedelja, 12. 8. 2018, ob 18.15

BLACK GRINGOS

Velenje: Rudar-NŠ Mura 3:2, ponedeljek, 13. 8. 2018, ob 18.00

2. KROG II. LIGE

GORGONE

Dekani: Jadran Dekani-Nafta 1903 1:2, sobota, 11. 8. 2018, ob 17.30

ELITA SLATNA

Beltinci: Beltinci-Rogaška 1:2, nedelja, 12. 8. 2018, ob 17.30

Pregled kroga – 2. 8. 2018

August 16, 2018 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 2. 8. 2018

PREGLED KROGA

Kvalifikacije za Ligo Evropa, 2. krog, povratna tekma

VIOLE

Maribor: Maribor-FC Chikhura 2:0, četrtek, 2. 8. 2018, ob 20.15

GREEN DRAGONS

Belfast: Crusaders-Olimpija 1:1, četrtek, 2. 8. 2018, ob 20.00

Pregled kroga – 27., 28. in 29. 7. 2018

August 16, 2018 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 27., 28. in 29. 7. 2018

PREGLED KROGA

2. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Celje: Celje-Gorica 2:2, petek, 27. 7. 2018, ob 18.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Aluminij 1:3, sobota, 28. 7. 2018, ob 18.00

VIOLE

Maribor: Maribor-NŠ Mura 0:0, nedelja, 29. 7. 2018, ob 18.15

BLACK GRINGOS

Maribor: Maribor-NŠ Mura 0:0, nedelja, 29. 7. 2018, ob 18.15

NUCLEAR POWER BOXS

Krško: Krško-Olimpija 0:0, nedelja, 29. 7. 2018, ob 20.30

GREEN DRAGONS

Krško: Krško-Olimpija 0:0, nedelja, 29. 7. 2018, ob 20.30

Naslednja stran »