Pregled kroga – 27. in 28. 4. 2019

May 3, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 27. in 28. 4. 2019

PREGLED KROGA

29. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kidričevo: Aluminij-Triglav 2:1, sobota, 27. 4. 2019, ob 17.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Celje 4:0, nedelja, 28. 4. 2019, ob 14.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor 2:2, nedelja, 28. 4. 2019, ob 16.00

VIOLE

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor 2:2, nedelja, 28. 4. 2019, ob 16.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Krško 3:2, nedelja, 28. 4. 2019, ob 18.00

NUCLEAR POWER BOYS

Ljubljana: Olimpija-Krško 3:2, nedelja, 28. 4. 2019, ob 18.00

OlimpijaKrsko_NPB28-4-2019_01.jpg

25. KROG II. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Vitanest Bilje 1:1, sobota, 27. 4. 2019, ob 17.00

ELITA SLATNA

Dob: Roltek Dob-Rogaška 2:2, sobota, 27. 4. 2019, ob 17.00

Pregled kroga – 19., 20. in 22. 4. 2019

April 23, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 19., 20. in 22. 4. 2019

PREGLED KROGA

28. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Gorica 3:1, petek, 19. 4. 2019, ob 16.00

TERROR BOYS

Ljubljana: Olimpija-Gorica 3:1, petek, 19. 4. 2019, ob 16.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura 2:1, sobota, 20. 4. 2019, ob 14.45

BLACK GRINGOS

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura 2:1, sobota, 20. 4. 2019, ob 14.45

VIOLE

Maribor: Maribor-Rudar Velenje 3:1, sobota, 20. 4. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Domžale 1:2, ponedeljek, 22. 4. 2019, ob 18.00

24. KROG II. SNL

GORGONE

Brežice: Brežice Terme Čatež-Nafta 1903 0:1, sobota, 20. 4. 2019, ob 15.30

ELITA SLATNA

Sežana: CherryBox24 Tabor Sežana-Rogaška 0:0, sobota, 20. 4. 2019, ob 17.00

21. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Svoboda Ljubljana 1:1, sobota, 20. 4. 2019, ob 17.00

22. KROG III. SNL ZAHOD

TIFOZI

Koper: Koper-Primorje 2:2, sobota, 20. 4. 2019, ob 17.00

Pregled kroga – 12., 13. in 14. 4. 2019

April 19, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 12., 13. in 14. 4. 2019

PREGLED KROGA

27. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Rudar 0:4, sobota, 13. 4. 2019, ob 14.30

VIOLE

Maribor: Maribor-Domžale 1:0, sobota, 13. 4. 2019, ob 16.45

BLACK GRINGOS

Celje: Celje-NŠ Mura 0:2, nedelja, 14. 4. 2019, ob 14.30

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Aluminij 2:0, nedelja, 14. 4. 2019, ob 17.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Krško 1:2, nedelja, 14. 4. 2019, ob 19.00

Opomba: Terror Boys so v prvem polčasu navijali, v drugem so zaradi odnosa nogometašev do igre in dresa bojkotirali navijanje.

NUCLEAR POWER BOYS

Nova Gorica: Gorica-Krško 1:2, nedelja, 14. 4. 2019, ob 19.00

23. KROG II. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Fužinar Vzajemci 0:3, sobota, 13. 4. 2019, ob 16.30

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Vitanest Bilje 3:2, sobota, 13. 4. 2019, ob 16.30

20. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Radomlje: Komenda-Zagorje 2:2, sobota, 13. 4. 2019, ob 18.30

21. KROG III. SNL ZAHOD

TIFOZI

Koper: Koper-Fama Vipava 3:0, nedelja, 14. 4. 2019, ob 16.30

22. KROG 1. B DRL

RIBARI

Ajdovščina: RK Ajdovščina-RD Butan plin Izola 19:28, petek, 12. 4. 2019, ob 20.00

Pregled kroga – 10. in 11. 4. 2019

April 12, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 10. in 11. 4. 2019

PREGLED KROGA

26. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Maribor 0:1, sreda, 10. 4. 2019, ob 16.45

VIOLE

Krško: Krško-Maribor 0:1, sreda, 10. 4. 2019, ob 16.45

SMALL FACES

Domžale: Domžale-Triglav Kranj 6:1, sreda, 10. 4. 2019, ob 18.00

TERROR BOYS

Kidričevo: Aluminij-Gorica 3:1, četrtek, 11. 4. 2019, ob 15.45

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Olimpija 0:0, četrtek, 11. 4. 2019, ob 18.00


GREEN DRAGONS

Murska Sobota: NŠ Mura-Olimpija 0:0, četrtek, 11. 4. 2019, ob 18.00

Pregled kroga – 6. in 7. 4. 2019

April 10, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 6. in 7. 4. 2019

PREGLED KROGA

25. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Maribor 1:2, sobota, 6. 4. 2019, ob 16.30

VIOLE

Kranj: Triglav Kranj-Maribor 1:2, sobota, 6. 4. 2019, ob 16.30

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-NŠ Mura 0:1, nedelja, 7. 4. 2019, ob 14.45


BLACK GRINGOS

Nova Gorica: Gorica-NŠ Mura, nedelja, 7. 4. 2019, ob 14.45

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Rudar Velenje 3:3, nedelja, 7. 4. 2019, 16.45

NUCLEAR POWER BOYS

Kidričevo: Aluminij-Krško 1:1, nedelja, 7. 4. 2019, ob 19.00

22. KROG II. SNL

GORGONE

Ljubljana: AŠK Bravo-Nafta 1903 2:1, sobota, 6. 4. 2019, ob 14.00

ELITA SLATNA

Brežice: Brežice Terme Čatež-Rogaška 0:0, sobota, 6. 4. 2019, ob 16.30

20. KROG III. SNL ZAHOD

RIBARI

Izola: Elta Izola-Koper 0:1, sobota, 6. 4. 2019, ob 16.30

TIFOZI

Izola: Elta Izola-Koper 0:1, sobota, 6. 4. 2019, ob 16.30

19. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Tinex Šenčur 3:1, nedelja, 7. 4. 2019, ob 16.30

TRETJA TEKMA POLFINALA, LIGA AHL

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Bruneck: HC Pustertal Wölfe – HDD Sij Acroni Jesenice 0:1, petek, 5. 4. 2019, ob 20.00

Jesenice: HDD Sij Acroni Jesenice-
HC Pustertal Wölfe 2:3, nedelja, 7. 4. 2019, ob 19.00

3. KROG NLB LIGE ZA OBSTANEK

ORMOŽANI

Velika Nedelja: RK Jeruzalem Ormož-Trimo Trebnje, petek, 5. 4. 2019, ob 20.00

Pregled kroga – 3. in 4. 4. 2019

April 6, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 3. in 4. 4. 2019

PREGLED KROGA

Pokal Slovenije, polfinale pokala, prvi tekmi

VIOLE

Maribor: Maribor-NŠ Mura 1:0, sreda, 3. 4. 2019, ob 20.00

BLACK GRINGOS

Maribor: Maribor-NŠ Mura 1:0, sreda, 3. 4. 2019, ob 20.00

 

GREEN DRAGONS

Kidričevo: Aluminij-Olimpija Ljubljana 1:2, četrtek, 4. 4. 2019, ob 20.00

 

Pregled kroga – 30. in 31. 3. 2019

April 1, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 30. in 31. 3. 2019

PREGLED KROGA

24. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

GREEN DRAGONS

Domžale: Domžale-Olimpija Ljubljana 1:3, sobota, 30. 3. 2019, ob 14.45

VIOLE

Maribor: Maribor-Celje 1:1, sobota, 30. 3. 2019, ob 17.00

TERROR BOYS

Velenje: Rudar Velenje-Gorica 2:2, sobota, 30. 3. 2019, ob 20.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Triglav Kranj 1:3, nedelja, 31. 3. 2019, ob 15.00

SMALL FACES

Krško: Krško-Triglav Kranj 1:3, nedelja, 31. 3. 2019, ob 15.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Aluminij 3:0, nedelja, 31. 3. 2019, ob 17.00

21. KROG II. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Ankaran Hrvatini 6:3, sobota, 30. 3. 2019, ob 16.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Fužinar Vzajemci 0:4, sobota, 30. 3. 2019, ob 16.00

19. KROG III. SNL ZAHOD

RIBARI

Tolmin: TKK Tolmin-Elta Izola 5:0, sobota, 30. 3. 2019, ob 16.30

18. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Svoboda Ljubljana, nedelja, 31. 3. 2019, ob 16.00

Opomba: tekma je bila prekinjena.

Pregled kroga – 23. 3. 2019

March 27, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 23. 3. 2019

PREGLED KROGA

20. KROG II. SNL

GORGONE

Ptuj: Drava Dakinda Ptuj-Nafta 1903 2:0, sobota, 23. 3. 2019, ob 14.00

18. KROG III. SNL ZAHOD

RIBARI

Izola: Elta Izola-Jadran HK 5:0, sobota, 23. 3. 2019, ob 15.00

17. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Kranj: Sava Kranj-Zagorje 0:2, sobota, 23. 3. 2019, ob 15.30

21. KROG 1. B DRL

RIBARI

Izola: RD Butan plini Izola-RD Rudar 30:20, sobota, 23. 3. 2019, ob 19.00

Pregled kroga – 9. in 10. 3. 2019

March 15, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 9. in 10. 3. 2019

PREGLED KROGA

22. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Olimpija Ljubljana 2:1, sobota, 9. 3. 2019, ob 14.45

 

GREEN DRAGONS

Kranj: Triglav Kranj-Olimpija Ljubljana 2:1, sobota, 9. 3. 2019, ob 14.45

 

VIOLE

Maribor: Maribor-Gorica 2:1, sobota, 9. 3. 2019, ob 17.00

TERROR BOYS

Maribor: Maribor-Gorica 2:1, sobota, 9. 3. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Celje 1:1, nedelja, 10. 3. 2019, ob 13.30

BLACK GRINGOS

Velenje: Rudar Velenje-NŠ Mura 1:0, nedelja, 10. 3. 2019, ob 15.30

19. KROG 1. B DRŽAVNE ROKOMETNE LIGE

RIBARI

Izola: RD Butan plin Izola-RK Krško 27:24, nedelja, 10. 3. 2019

Pregled kroga – 2. in 3. 3. 2019

March 7, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 2. in 3. 3. 2019

PREGLED KROGA

21. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Domžale 0:0, sobota, 2. 3. 2019, ob 17.00

Na Fazaneriji je bila tekma med Muro in Domžalami prvič odigrana pod reflektorji.

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Celje 2:0, sobota, 2. 3. 2019, ob 20.00

VIOLE

Kidričevo: Aluminij-Maribor 0:1, nedelja, 3. 3. 2019, ob 15.15

NUCLEAR POWER BOYS

Velenje: Rudar-Krško 1:0, nedelja, 3. 3. 2019, ob 17.30

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Triglav 1:2, nedelja, 3. 3. 2019, ob 19.30

GoricaTriglav_TB_3-3-2019.jpg

SMALL FACES

Nova Gorica: Gorica-Triglav 1:2, nedelja, 3. 3. 2019, ob 19.30

« Prejšnja stranNaslednja stran »