Pregled kroga – 17. in 18. 8. 2019

23.8. 2019 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 17. in 18. 8. 2019

PREGLED KROGA

6. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Sežana: CB24 Tabor Sežana-Triglav Kranj 2:0, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

CELJSKI GROFJE

Celje: Celje-Maribor 2:1, sobota, 17. 8. 2019, ob 20.10

VIOLE

Celje: Celje-Maribor 2:1, sobota, 17. 8. 2019, ob 20.10

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Rudar Velenje 2:0, nedelja, 18. 8. 2019, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Kidričevo: Aluminij-Olimpija Ljubljana 1:0, nedelja, 18. 8. 2019, ob 20.15

4. KROG II. SNL

TERROR BOYS

Ptuj: Drava Dakinda Ptuj-Gorica 1:2, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Jadran Dekani 3:0, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Fužinar Vzajemci 2:1, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

TIFOZI

Koper: Koper-Nafta 1903 2:1, nedelja, 18. 8. 2019, ob 19.00

Video: http://www.fotoultras.si/wp-content/uploads/KoperNafta_TK_18-8-2019.mp4?_=1

GORGONE

Koper: Koper-Nafta 1903 2:1, nedelja, 18. 8. 2019, ob 19.00

Pregled kroga – 10. in 11. 8. 2019

23.8. 2019 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 10. in 11. 8. 2019

PREGLED KROGA

5. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura 1:3, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

BLACK GRINGOS

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura 1:3, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

VIOLE

Maribor: Maribor-CherryBox24 Tabor Sežana 4:2, sobota, 10. 8. 2019, ob 20.15

GREEN DRAGONS

Velenje: Rudar Velenje-Olimpija Ljubljana 0:3, nedelja, 11. 8. 2019, ob 20.10

3. KROG II. SNL

TERROR BOYS

Ajdovščina: Gorica-Koper 1:2, sobota, 10. 8. 2019, ob 16.30

TIFOZI

Ajdovščina: Gorica-Koper 1:2, sobota, 10. 8. 2019, ob 16.30

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Koroška Dravograd 4:1, sobota, 10. 8. 2019, ob 16.30

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Kalcer Radomlje 0:2, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

NUCLEAR POWER BOYS

Ravne na Koroškem: Fužinar Vzajemci-Krško 2:4, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

Pregled kroga – 3. in 4. 8. 2019

10.8. 2019 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 3. in 4. 8. 2019

PREGLED KROGA

ČETRTI KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor 1:1, sobota, 3. 8. 2019, ob 20.10

VIOLE

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor 1:1, sobota, 3. 8. 2019, ob 20.10

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Triglav Kranj 4:2, nedelja, 4. 8. 2019, ob 20.15

SMALL FACES

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Triglav Kranj 4:2, nedelja, 4. 8. 2019, ob 20.15

DRUGI KROG DRUGE LIGE

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Rogaška 6:0, sobota, 3. 8. 2019, ob 17.30

ELITA SLATNA

Krško: Krško-Rogaška 6:0, sobota, 3. 8. 2019, ob 17.30

TERROR BOYS

Dravograd: Koroška Dravograd-Gorica 1:3, sobota, 3. 8. 2019, ob 17.30

TIFOZI

Koper: Koper-Brda 1:1, sobota, 3. 8. 2019, ob 20.00

GORGONE

Beltinci: Beltinci Klima Tratnjek-Nafta 1903 1:0, nedelja, 4. 8. 2019, ob 17.30

Pregled kroga – 27. in 28. 7. 2019

1.8. 2019 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 27. in 28. 7. 2019

PREGLED KROGA

TRETJI KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Rudar 3:2, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

VIOLE

Maribor: Maribor-Olimpija 0:0, nedelja, 28. 7. 2019, ob 20.30

GREEN DRAGONS

Maribor: Maribor-Olimpija 0:0, nedelja, 28. 7. 2019, ob 20.30

Opomba: Tekma Domžale-NŠ Mura je na prošnjo Domžal prestavljena na 12. 9. 2019.

PRVI KROG DRUGE LIGE

TIFOZI

Novo mesto: Krka-Koper 2:2, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Kalcer Radomlje 3:3, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Vitanest Bilje 0:1, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

TERROR BOYS

Ajdovščina: Gorica-Beltinci Klima Tratnjek 4:1, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Brežice Terme Čatež 3:1, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

Pregled kroga – 19., 20. in 21. 7. 2019

27.7. 2019 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 19., 20. in 21. 7. 2019

PREGLED KROGA

2. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kidričevo: Aluminij-Triglav Kranj 2:1, petek, 19. 7. 2019, ob 18.00

VIOLE

Velenje: Rudar-Maribor 1:1, sobota, 20. 7. 2019, ob 20.15

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Bravo Publikum 4:3, nedelja, 21. 7. 2019, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Domžale 4:2, nedelja, 21. 7. 2019, ob 20.10

Pregled kroga – 17. in 18. 7. 2019

20.7. 2019 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 17. in 18. 7. 2019

PREGLED KROGA

KVALIFIKACIJE ZA LIGO PRVAKOV, 1. KROG, POVRATNA TEKMA

VIOLE

Maribor: Maribor-Valur Reykjavik 2:0, sreda, 17. 7. 2019, ob 20.15

KVALIFIKACIJE ZA LIGO EVROPA, 1. KROG, POVRATNA TEKMA

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Maccabi Haifa 2:3, četrtek, 18. 7. 2019, ob 20.00

GREEN DRAGONS

Riga (Latvija): RSF-Olimpija Ljubljana 0:2, četrtek, 18. 7. 2019, ob 18.00



Pregled kroga – 13. in 14. 7. 2019

16.7. 2019 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 13. in 14. 7. 2019

PREGLED KROGA

PRVA LIGA TELEKOM SLOVENIJE – 1. KROG

VIOLE

Maribor: Maribor-Triglav 1:2, sobota, 13. 7. 2019, ob 20.15

Soccer/Football, Maribor, First division (NK Maribor – NK Triglav), Viole, 13-Jul-2019, (Photo by: Grega Wernig)

SMALL FACES

Maribor: Maribor-Triglav 1:2, sobota, 13. 7. 2019, ob 20.15

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Bravo-Olimpija 0:2, nedelja, 14. 7. 2019, ob 17.45

BLACK GRINGOS

Celje: Celje-NŠ Mura 2:2, nedelja, 14. 7. 2019, ob 19.00

Pregled kroga – 14. in 15. 5. 2019

21.5. 2019 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 14. in 15. 5. 2019

PREGLED KROGA

33. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Rudar 1:2, torek, 14. 5. 2019, ob 17.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Krško 3:1, sreda, 15. 5. 2019, ob 14.50

NUCLEAR POWER BOYS

Kranj: Triglav Kranj-Krško 3:1, sreda, 15. 5. 2019, ob 14.50

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Domžale 1:4, sreda, 15. 5. 2019, ob 16.55

BLACK GRINGOS

Kidričevo: Aluminij-NŠ Mura 0:1, sreda, 15. 5. 2019, ob 19.00

VIOLE

Celje: Celje-Maribor 1:3, sreda, 15. 5. 2019, ob 20.15

28. KROG II. SNL

GORGONE

Sežana: CherryBox24 Tabor Sežana-Nafta 1903 2:1, sreda, 15. 5. 2019, ob 17.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Ilirija 1911 3:0, sreda, 15. 5. 2019, ob 17.00



Pregled kroga – 4., 5. in 6. 5. 2019

11.5. 2019 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 4., 5. in 6. 5. 2019

PREGLED KROGA

31. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Rudar 3:3, nedelja, 5. 5. 2019, ob 14.30


TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Maribor 1:3, nedelja, 5. 5. 2019, ob 16.15

VIOLE

Nova Gorica: Gorica-Maribor 1:3, nedelja, 5. 5. 2019, ob 16.15

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Triglav Kranj 4:2, nedelja, 5. 5. 2019, ob 17.55

SMALL FACES

Ljubljana: Olimpija-Triglav Kranj 4:2, nedelja, 5. 5. 2019, ob 17.55

NUCLEAR POWER BOYS

Celje: Celje-Krško 0:0, ponedeljek, 6. 5. 2019, ob 18.00

26. KROG II. SNL

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Nafta 1903 0:4, sobota, 4. 5. 2019, ob 17.00

GORGONE

Rogaška Slatina: Rogaška-Nafta 1903 0:4, sobota, 4. 5. 2019, ob 17.00

24. KROG III. SNL ZAHOD

TIFOZI

Koper: Koper-TKK Tolmin 8:0, sobota, 4. 5. 2019, ob 19.00



Pregled kroga – 1. in 2. 5. 2019

4.5. 2019 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 1. in 2. 5. 2019

PREGLED KROGA

30. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

BLACK GRINGOS

Domžale: Domžale-NŠ Mura 1:1, sreda, 1. 5. 2019, ob 14.45

VIOLE

Maribor: Maribor-Aluminij 1:1, sreda, 1. 5. 2019, ob 17.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Gorica 1:1, četrtek, 2. 5. 2019, ob 14.30

TERROR BOYS

Kranj: Triglav Kranj-Gorica 1:1, četrtek, 2. 5. 2019, ob 14.30

GREEN DRAGONS

Celje: Celje-Olimpija 1:0, četrtek, 2. 5. 2019, ob 16.45

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Rudar 1:2, četrtek, 2. 5. 2019, ob 18.00

Next Page »