Pregled kroga – 29. 2. in 1. 3.

3.3. 2020 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 29. 2. in 1. 3.

PREGLED KROGA

23. krog Prve lige Telekom Slovenije

GREEN DRAGONS

Velenje: Rudar Velenje-Olimpija Ljubljana 1:1, sobota, 29. 2. 2020, ob 14.00

VIOLE

Maribor: Maribor-CherryBox 24 Tabor 0:0, sobota, 29. 2. 2020, ob 18.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura 1:1, nedelja, 1. 3. 2020, ob 14.00

BLACK GRINGOS

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura 1:1, nedelja, 1. 3. 2020, ob 14.00

CELJSKI GROFJE

Domžale: Domžale-Celje 1:1, nedelja, 1. 3. 2020, ob 16.30

Pregled kroga – 25. in 26. 2. 2020

28.2. 2020 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 25. in 26. 2. 2020

PREGLED KROGA

22. krog Prve lige Telekom Slovenije

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Triglav Kranj 0:2, torek, 25. 2. 2020, ob 16.00

SMALL FACES

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Triglav Kranj 0:2, torek, 25. 2. 2020, ob 16.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor 1:2, sreda, 26. 2. 2020, ob 17.00

VIOLE

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor 1:2, sreda, 26. 2. 2020, ob 17.00

CELJSKI GROFJE

Celje: Celje-Bravo 2:2, sreda, 26. 2. 2020, ob 18.00

3. krog pokalnega tekmovanja MNZ Lendava

GORGONE

Turnišče: Turnišče-Nafta 1903 0:5, torek, 25. 2. 2020, ob 15.00

Pregled kroga – 22. in 23. 2. 2020

25.2. 2020 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 22. in 23. 2. 2020

PREGLED KROGA

21. krog Prve lige Telekom Slovenije

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Rudar Velenje 3:0, sobota, 22. 2. 2020, ob 14.00

CELJSKI GROFJE

Celje: Celje-Aluminij 2:0, sobota, 22. 2. 2020, ob 16.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Olimpija Ljubljana 1:1, sobota, 22. 2. 2020, ob 20.15

GREEN DRAGONS

Maribor: Maribor-Olimpija Ljubljana 1:1, sobota, 22. 2. 2020, ob 20.15

BLACK GRINGOS

Domžale: Domžale-NŠ Mura 1:2, nedelja, 23. 2. 2020, ob 16.00

Pregled kroga – 13. 2. 2020

16.2. 2020 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 13. 2. 2020

PREGLED KROGA

Alpska liga, drugi del, master skupina

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Ljubljana: HK SŽ Olimpija-HDD Sij Acroni Jesenice 2:3, četrtek, 13. 2. 2020, ob 19.15

Pregled kroga – 14. in 15. 9. 2019

19.9. 2019 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 14. in 15. 9. 2019

PREGLED KROGA

9. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Maribor: Maribor-Aluminij 2:1, sobota, 14. 9. 2019, ob 20.15

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Domžale 2:3, nedelja, 15. 9. 2019, ob 14.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Celje 2:2, nedelja, 15. 9. 2019, ob 16.15

CELJSKI GROFJE

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Celje 2:2, nedelja, 15. 9. 2019, ob 16.15

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-CherryBox24 Tabor Sežana 1:0, nedelja, 15. 9. 2019, ob 18.00

Opomba: Gringosi bi morali na tekmi slaviti 28-letnico skupine. Ker varnostniki niso pustili vnosa pripravljene koreografije, so navijači protestno zapustili tekmo.

8. KROG DRUGE LIGE

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Gorica 1:4, sobota, 14. 9. 2019, ob 16.00

TERROR BOYS

Rogaška Slatina: Rogaška-Gorica 1:4, sobota, 14. 9. 2019, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Nafta 1903 3:0, nedelja, 15. 9. 2019, ob 16.00

GORGONE

Krško: Krško-Nafta 1903 3:0, nedelja, 15. 9. 2019, ob 16.00

FC MLINAR

Radomlje: Kalcer Radomlje-Koper 0:2, nedelja, 15. 9. 2019, ob 16.00

TIFOZI

Radomlje: Kalcer Radomlje-Koper 0:2, nedelja, 15. 9. 2019, ob 16.00

4. KROG REGIONALNE LJUBLJANSKE LIGE

CRAZY BOYS

Trebnje: Trebnje Tian-Zagorje 2:2, sobota, 14. 9. 2019

2. KROG NLB LIGE

ORMOŽANI

Ljutomer: RK Jeruzalem Ormož-RD Butan plin Izola 26:21, sobota, 14. 9. 2019, ob 19.00

RIBARI

Ljutomer: RK Jeruzalem Ormož-RD Butan plin Izola 26:21, sobota, 14. 9. 2019, ob 19.00

1. KROG LIGE AHL

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Linz (Avstrija): Steel Wings Linz-SIJ Acroni Jesenice 0:4, sobota, 14. 9. 2019, ob 19.00

Pregled kroga – 6., 7. in 8. 9. 2019

14.9. 2019 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 6., 7. in 8. 9. 2019

PREGLED KROGA

7. KROG II. SNL

TERROR BOYS

Ajdovščina: Gorica-Krško 2:3, sobota, 7. 9. 2019, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Ajdovščina: Gorica-Krško 2:3, sobota, 7. 9. 2019, ob 16.00

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Vitanest Bilje 1:0, sobota, 7. 9. 2019, ob 16.30

TIFOZI

Dravograd: Koroška Dravograd-Koper 0:2, sobota, 7. 9. 2019, ob 16.30

ELITA SLATNA

Vipolže: Brda-Rogaška, nedelja, 8. 9. 2019, ob 16.30

Opomba: zaradi vremena je tekma prestavljena.

PRVI KROG LIGE NLB

ORMOŽANI

Trebnje: RK Trimo Trebnje-RK Jeruzalem Ormož 28:24, petek, 6. 9. 2019, ob 19.00

RIBARI

Izola: RD Butan plini Izola-RK Celje Pivovarna Laško 21:32, sobota, 7. 9. 2019, ob 18.00

VIDEO: http://www.fotoultras.si/wp-content/uploads/10000000_164346071367865_8535968098509402771_n.mp4

3. KROG REGIONALNE LJUBLJANSKE LIGE

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Ihan 3:1, sobota, 7. 9. 2019, ob 17.00

Pregled kroga – 30., 31. 8. in 1. 9.

4.9. 2019 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 30., 31. 8. in 1. 9.

PREGLED KROGA

8. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Ljubljana: Bravo-Triglav Kranj 1:0, petek, 30. 8. 2019, ob 17.00

GREEN DRAGONS

Sežana: CherryBox24 Tabor Sežana-Olimpija Ljubljana 1:2, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

BLACK GRINGOS

Kidričevo: Aluminij-NŠ Mura 2:0, sobota, 31. 8. 2019, ob 20.15

CELJSKI GROFJE

Celje: Celje-Rudar Velenje 3:0, nedelja, 1. 9. 2019, ob 18.00

VIOLE

Domžale: Domžale-Maribor 0:1, nedelja, 1. 9. 2019, ob 20.10

6. KROG II. LIGE

GORGONE

Dob: Roltek Dob-Nafta 1903 1:7, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

TERROR BOYS

Bilje: Vitanest Bilje-Gorica 2:3, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Brda 0:1, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Krka 0:0, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

TIFOZI

Koper: Koper-Beltinci Klima Tratnjek 2:0, sobota, 31. 8. 2019, ob 17.00

Pregled kroga – 24. in 25. 8. 2019

28.8. 2019 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 24. in 25. 8. 2019

PREGLED KROGA

7. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-NŠ Mura 1:1, sobota, 24. 8. 2019, ob 20.15

BLACK GRINGOS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-NŠ Mura 1:1, sobota, 24. 8. 2019, ob 20.15

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Celje 0:6, nedelja, 25. 8. 2019, ob 16.00

CELJSKI GROFJE

Kranj: Triglav Kranj-Celje 0:6, nedelja, 25. 8. 2019, ob 16.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Bravo 4:0, nedelja, 25. 8. 2019, ob 20.10

5. KROG II. LIGE

ELITA SLATNA

Dekani: Jadran Dekani-Rogaška 3:1, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Novo mesto: Krka-Krško 3:1, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.00

TERROR BOYS

Ajdovščina: Gorica-Roltek Dob 3:3, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.00

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Drava Dakinda Ptuj 2:1, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.00

TIFOZI

Brežice: Brežice Terme Čatež-Koper 0:1, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.00

PRVI KROG REGIONALNE LJUBLJANSKE LIGE

KAMNITA

Trbovlje: Rudar Trbovlje-Zagorje 3:1, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.30

CRAZY BOYS

Trbovlje: Rudar Trbovlje-Zagorje 3:1, sobota, 24. 8. 2019, ob 17.30

Poletna hokejska liga

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Bled: HDD Sij Acroni Jesenice-HK SŽ Olimpija 1:4, sobota, 24. 8. 2019, ob 20.00

Pregled kroga – 17. in 18. 8. 2019

23.8. 2019 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 17. in 18. 8. 2019

PREGLED KROGA

6. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Sežana: CB24 Tabor Sežana-Triglav Kranj 2:0, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

CELJSKI GROFJE

Celje: Celje-Maribor 2:1, sobota, 17. 8. 2019, ob 20.10

VIOLE

Celje: Celje-Maribor 2:1, sobota, 17. 8. 2019, ob 20.10

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Rudar Velenje 2:0, nedelja, 18. 8. 2019, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Kidričevo: Aluminij-Olimpija Ljubljana 1:0, nedelja, 18. 8. 2019, ob 20.15

4. KROG II. SNL

TERROR BOYS

Ptuj: Drava Dakinda Ptuj-Gorica 1:2, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Jadran Dekani 3:0, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Fužinar Vzajemci 2:1, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

TIFOZI

Koper: Koper-Nafta 1903 2:1, nedelja, 18. 8. 2019, ob 19.00

Video: http://www.fotoultras.si/wp-content/uploads/KoperNafta_TK_18-8-2019.mp4?_=1

GORGONE

Koper: Koper-Nafta 1903 2:1, nedelja, 18. 8. 2019, ob 19.00

Pregled kroga – 10. in 11. 8. 2019

23.8. 2019 od  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 10. in 11. 8. 2019

PREGLED KROGA

5. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura 1:3, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

BLACK GRINGOS

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura 1:3, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

VIOLE

Maribor: Maribor-CherryBox24 Tabor Sežana 4:2, sobota, 10. 8. 2019, ob 20.15

GREEN DRAGONS

Velenje: Rudar Velenje-Olimpija Ljubljana 0:3, nedelja, 11. 8. 2019, ob 20.10

3. KROG II. SNL

TERROR BOYS

Ajdovščina: Gorica-Koper 1:2, sobota, 10. 8. 2019, ob 16.30

TIFOZI

Ajdovščina: Gorica-Koper 1:2, sobota, 10. 8. 2019, ob 16.30

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Koroška Dravograd 4:1, sobota, 10. 8. 2019, ob 16.30

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Kalcer Radomlje 0:2, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

NUCLEAR POWER BOYS

Ravne na Koroškem: Fužinar Vzajemci-Krško 2:4, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

Next Page »