Napovednik – 18., 19. in 20. 5. 2018

May 18, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

34. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Velenje: Rudar Velenje-Gorica, petek, 18. 5. 2018, ob 18.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Aluminij, sobota, 19. 5. 2018, ob 16.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Olimpija, sobota, 19. 5. 2018, ob 20.30

GREEN DRAGONS

Maribor: Maribor-Olimpija, sobota, 19. 5. 2018, ob 20.30

NUCLEAR POWER BOYS

Domžale: Domžale-Krško, nedelja, 20. 5. 2018, ob 16.50

29. KROG DRUGE LIGE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Drava Ptuj, sobota, 19. 5. 2018, ob 15.30

GORGONE

Vipolže: Brda-Nafta 1903, sobota, 19. 5. 2018, ob 15.30

25. KROG III. LIGE CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Kočevje, sobota, 19. 5. 2018, ob 17.30

Napovednik – 12. in 13. 5. 2018

May 12, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

33. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Maribor, sobota, 12. 5. 2018, ob 16.50

VIOLE

Krško: Krško-Maribor, sobota, 12. 5. 2018, ob 16.50

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Ankaran Hrvatini, nedelja, 13. 5. 2018, ob 16.50

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Triglav Kranj, nedelja, 13. 5. 2018, ob 18.00

SMALL FACES

Nova Gorica: Gorica-Triglav Kranj, nedelja, 13. 5. 2018, ob 18.00

28. KROG DRUGE LIGE

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Brežice Terme Čatež, sobota, 12. 5. 2018, ob 17.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Cherrybox 24 Tabor Sežana, nedelja, 13. 5. 2018, ob 17.00

24. KROG III. LIGE CENTER

CRAZY BOYS

Bohinjska Bistrica: Bohinj-Zagorje, sobota, 12. 5. 2018, ob 17.30

Napovednik – 9. in 10. 5. 2018

May 9, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

32. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Domžale: Domžale-Maribor, sreda, 9. 5. 2018, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Nova Gorica: Ankaran Hrvatini-Krško, sreda, 9. 5. 2018, ob 17.00

GREEN DRAGONS

Velenje: Rudar Velenje-Olimpija, sreda, 9. 5. 2018, ob 20.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Celje, četrtek, 10. 5. 2018, ob 16.00

TERROR BOYS

Kidričevo: Aluminij-Gorica, četrtek, 10. 5. 2018, ob 18.00

3. KROG ČLANSKEGA POKALA MNZ MURSKA SOBOTA

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Lušt Beltinci, sreda, 9. 5. 2018, ob 17.00

 

Napovednik – 5. in 6. 5. 2018

May 5, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

31. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Maribor: Maribor-Ankaran Hrvatini, sobota, 5. 5. 2018, ob 16.50

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Rudar, sobota, 5. 5. 2018, ob 19.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Domžale, nedelja, 6. 5. 2018, ob 13.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Triglav Kranj, nedelja, 6. 5. 2018, ob 16.50

SMALL FACES

Ljubljana: Olimpija-Triglav Kranj, nedelja, 6. 5. 2018, ob 16.50

27. KROG II. LIGE

GORGONE

Veržej: Veržej-Nafta 1903, sobota, 5. 5. 2018, ob 17.00

BLACK GRINGOS

Novo mesto: Krka-NŠ Mura, nedelja, 6. 5. 2018, ob 12.30

23. KROG III. LIGE CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Brinje Grosuplje, sobota, 5. 5. 2018, ob 17.30

Napovednik – 28. in 29. 4. 2018

April 27, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

29. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Maribor: Maribor-Triglav Kranj, sobota, 28. 4. 2018, ob 16.50

SMALL FACES

Maribor: Maribor-Triglav Kranj, sobota, 28. 4. 2018, ob 16.50

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Gorica, nedelja, 29. 4. 2018, ob 16.50

TERROR BOYS

Ljubljana: Olimpija-Gorica, nedelja, 29. 4. 2018, ob 16.50

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Aluminij, nedelja, 29. 4. 2018, ob 19.00

26. KROG II. SNL

GORGONE

Ptuj: Drava Ptuj-Nafta 1903, nedelja, 29. 4. 2018, ob 13.15

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-AŠK Bravo, nedelja, 29. 4. 2018, ob 17.00

22. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Komenda, sobota, 28. 4. 2018, ob 17.00

Napovednik – 21. in 22. 4. 2018

April 21, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

28. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Kidričevo: Aluminij-Maribor, sobota, 21. 4. 2018, ob 16.50

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Krško, sobota, 21. 4. 2018, ob 19.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Ankaran, nedelja, 22. 4. 2018, ob 13.00

GREEN DRAGONS

Celje: Celje-Olimpija, nedelja, 22. 4. 2018, ob 16.50

24. KROG II. SNL

GORGONE

Ljubljana: Ilirija 1911-Nafta 1903, sobota, 21. 4. 2018, ob 14.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Jadran Dekani, nedelja, 22. 4. 2018, ob 17.00

20. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Ivančna Gorica, sobota, 21. 4. 2018, ob 17.00

 

FINALE POKALA SLOVENIJE V ROKOMETU

ORMOŽANI

Ljutomer: MRK Krka Novo mesto-Jeruzalem Ormož, sobota, 21. 4. 2018, ob 17.00

Napovednik – 14. in 15. 4. 2018

April 14, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

27. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJA

NUCLEAR POWER BOYS

Celje: Celje-Krško, sobota, 14. 4. 2018, ob 16.55

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Domžale, sobota, 14. 4. 2018, ob 15.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Rudar, nedelja, 15. 4. 2018, ob 13.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Maribor, nedelja, 15. 4. 2018, ob 16.55

VIOLE

Nova Gorica: Gorica-Maribor, nedelja, 15. 4. 2018, ob 16.55

23. KROG II. SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Kalcer Radomlje, sobota, 14. 4. 2018, ob 14.00

BLACK GRINGOS

Vipolže: Brda-NŠ Mura, nedelja, 15. 4. 2018, ob 16.30

19. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Lesce: Šobec Lesce-Zagorje, sobota, 14. 4. 2018, ob 17.00

Finale državnega prvenstva v hokeju na ledu

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Ljubljana: HK SŽ Olimpija-HDD SIJ Acroni Jesenice, sobota, 14. 4. 2018, ob 18.30

Napovednik – 11. 4. 2018

April 11, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

PRELOŽENA TEKMA 19. KROGA II. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Cherrybox 24 Tabor Sežana, sreda, 11. 4. 2018, ob 16.00

Napovednik – 7. in 8. 4. 2018

April 6, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

26. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Nova Gorica: Ankaran Hrvatini-Gorica, sobota, 7. 4. 2018, ob 15.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Celje, sobota, 7. 4. 2018, ob 16.20

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Olimpija, nedelja, 8. 4. 2018, ob 15.50

GREEN DRAGONS

Krško: Krško-Olimpija, nedelja, 8. 4. 2018, ob 15.50

SMALL FACES

Domžale: Domžale-Triglav Kranj, nedelja, 8. 4. 2018, ob 19.00

22. KROG II. LIGE

GORGONE

Ravne: Fužinar Ravne Systems-Nafta 1903, sobota, 8. 4. 2018, ob 16.30

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Brežice – Terme Čatež, nedelja, 8. 4. 2018, ob 16.30

18. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Sava Kranj, sobota, 7. 4. 2018, ob 16.30

Finale državnega prvenstva v hokeju na ledu

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Jesenice: HDD SIJ Acroni Jesenice-HK SŽ Olimpija, sobota, 7. 4. 2018, ob 20.00

Napovednik – 30. in 31. 3. 2018

March 31, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

25. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Maribor, sobota, 31. 3. 2018, ob 20.30

VIOLE

Ljubljana: Olimpija-Maribor, sobota, 31. 3. 2018, ob 20.30

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Rudar Velenje, petek, 30. 3. 2018, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Domžale, sobota, 31. 3. 2018, ob 17.00

21. KROG II. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Zarica Kranj, 31. 3. 2018, ob 16.00

BLACK GRINGOS

Veržej: Veržej-NŠ Mura, sobota, 31. 3. 2018, ob 16.00

4. KROG LIGE ZA PRVAKA, 4. SKL VZHOD

CRAZY BOYS

Zagorje: KK Zagorje-KK Lesdog Kočevje, sobota, 31. 3. 2018, ob 19.00

Naslednja stran »