Napovednik – 13., 14. in 15. 10. 2017

October 13, 2017 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

12. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Velenje: Rudar Velenje-Maribor, petek, 13. 10. 2017, ob 20.20

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Krško, sobota, 14. 10. 2017, ob 13.00

NUCLEAR POWER BOYS

Kranj: Triglav Kranj-Krško, sobota, 14. 10. 2017, ob 13.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Celje, sobota, 14. 10. 2017, ob 15.00

GREEN DRAGONS

Kidričevo: Aluminij-Olimpija, sobota, 14. 10. 2017, ob 20.20

11. KROG II. SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Drava Ptuj, petek, 13. 10. 2017, ob 20.00

BLACK GRINGOS

Ljubljana: AŠK Bravo-NŠ Mura, sobota, 14. 10. 2017, ob 15.00

9. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Komenda: Komenda-Zagorje, nedelja, 15. 10. 2017, ob 15.30

Liga AHL

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Jesenice: SIJ Acroni Jesenice-Olimpija, sobota, 14. 10. 2017, ob 18.00

Napovednik – 7. in 8. 10. 2017

October 6, 2017 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

10. KROG II. SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE

GORGONE

Rogaška Slatina: Rogaška-Nafta 1903, sobota, 7. 10. 2017, ob 15.30

 

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Roltek Dob, nedelja, 8. 10. 2017, ob 15.30

8. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-SIJ Acroni Jesenice, sobota, 7. 10. 2017, ob 16.00

 

LIGA AHL

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Cortina (Italija): SG Cortina Hafro-SIJ Acroni Jesenice, sobota, 7. 10. 2017, ob 20.30

Napovednik – 29. in 30. 9. ter 1. 10. 2017

September 29, 2017 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

11. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Aluminij, sobota, 30. 9. 2017, ob 17.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Triglav Kranj, sobota, 30. 9. 2017, ob 20.20

SMALL FACES

Maribor: Maribor-Triglav Kranj, sobota, 30. 9. 2017, ob 20.20

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Gorica, nedelja, 1. 10. 2017, ob 16.50

TERROR BOYS

Ljubljana: Olimpija-Gorica, nedelja, 1. 10. 2017, ob 16.50

9. KROG II. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Ilirija 1911, sobota, 29. 9. 2017, ob 20.00

BLACK GRINGOS

Dekani: Jadran Dekani-NŠ Mura, nedelja, 1. 10. 2017, ob 15.30

7. KROG III. SNL CENTER

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Jesenice: SIJ Acroni Jesenice-Komenda, sobota, 30. 9. 2017, ob 16.00

CRAZY BOYS

Ivančna Gorica: Ivančna Gorica-Zagorje, sobota, 30. 9. 2017, ob 19.00

Napovednik – 8., 9. in 10. 9. 2017

September 8, 2017 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

8. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Maribor: Maribor-Celje, petek, 8. 9. 2017, ob 20.20

TERROR BOYS

Dravograd: Ankaran-Hrvatini-Gorica, sobota, 9. 9. 2017, ob 16.00

SMALL FACES

Domžale: Domžale-Triglav Kranj, sobota, 9. 9. 2017, ob 18.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Olimpija, nedelja, 10. 9. 2017, ob 16.50

GREEN DRAGONS

Krško: Krško-Olimpija, nedelja, 10. 9. 2017, ob 16.50

6. KROG II. SNL

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Farmtech Veržej, sobota, 9. 9. 2017, ob 16.30

GORGONE

Kranj: Zarica Kranj-Nafta 1903, nedelja, 10. 9. 2017, ob 16.30

4. KROG III. SNL CENTER

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Jesenice: SIJ Acroni Jesenice-Lesce, sobota, 9. 9. 2017, ob 16.00

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Arne Tabor 69, sobota, 9. 9. 2017, ob 17.00

Napovednik – 2. in 3. 9. 2017

August 31, 2017 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

5. KROG II. LIGE

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-NŠ Mura, nedelja, 3. 9. 2017, ob 17.00

BLACK GRINGOS

Lendava: Nafta 1903-NŠ Mura, nedelja, 3. 9. 2017, ob 17.00

3. KROG III. SNL CENTER

KAMNITA

Trbovlje: Rudar Trbovlje-Zagorje, sobota, 2. 9. 2017, ob 17.00

CRAZY BOYS

Trbovlje: Rudar Trbovlje-Zagorje, sobota, 2. 9. 2017, ob 17.00

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Kranj: Sava Kranj-SIJ Acroni Jesenice, sobota, 2. 9. 2017, ob 17.00

Napovednik – 26. in 27. 8. 2017

August 25, 2017 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

7. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Rudar Velenje, sobota, 26. 8. 2017, ob 20.20

SMALL FACES

Kidričevo: Aluminij-Triglav Kranj, nedelja, 27. 8. 2017, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Domžale, nedelja, 27. 8. 2017, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Maribor, nedelja, 27. 8. 2017, ob 20.20

VIOLE

Ljubljana: Olimpija-Maribor, nedelja, 27. 8. 2017, ob 20.20

4. KROG II. SNL

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Rogaška, nedelja, 27. 8. 2017, ob 17.00

GORGONE

Sežana: Cherrybox 24 Tabor Sežena-Nafta 1903, sobota, 26. 8. 2017, ob 17.00

2. KROG III. SNL CENTER

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Jesenice: SIJ Acroni Jesenice-Arne Tabor 69, sobota, 26. 8. 2017, ob 17.30

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Šenčur, sobota, 26. 8. 2017, ob 17.30

Napovednik – 19., 20. in 21. 8. 2017

August 18, 2017 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

6. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Gorica, sobota, 19. 8. 2017, ob 16.00

TERROR BOYS

Kranj: Triglav Kranj-Gorica, sobota, 19. 8. 2017, ob 16.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Krško, sobota, 19. 8. 2017, ob 20.20

NUCLEAR POWER BOYS

Maribor: Maribor-Krško, sobota, 19. 8. 2017, ob 20.20

GREEN DRAGONS

Dravograd: Ankaran-Hrvatini-Olimpija, nedelja, 20. 8. 2017, ob 16.50

3. KROG II. SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Krka, sobota, 19. 8. 2017, ob 17.00

BLACK GRINGOS

Ljubljana: Ilirija 1911-NŠ Mura, ponedeljek, 21. 8. 2017, ob 17.00

1. KROG III. SNL CENTER

KAMNITA

Trbovlje: Rudar Trbovlje-SIJ Acroni Jesenice, sobota, 19. 8. 2017, ob 17.30

CRAZY BOYS

Podzemelj: Kolpa-Zagorje, nedelja, 20. 8. 2017, ob 17.30

Napovednik – 16. 8. 2017

August 16, 2017 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

4. KROG KVALIFIKACIJ ZA LIGO PRVAKOV, PRVA TEKMA

VIOLE

Be’er-Sheva (Izrael): Hapoel Beer-Sheva FC-Maribor, sreda, 16. 8. 2017, ob 20.45

1. KROG POKALA SLOVENIJE

NUCLEAR POWER BOYS

Ljubljana: Ilirija 1911-Krško, sreda, 16. 8. 2017, ob 16.00

FC MLINAR

Videm: Videm-Kalcer Radomlje, sreda, 16. 8. 2017, ob 16.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Zarica Kranj, sreda, 16. 8. 2017, ob 16.00

 

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Celje, sreda, 16. 8. 2017, ob 18.00

Napovednik – 11., 12. in 13. 8. 2017

August 11, 2017 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

5. KROG I. LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Celje: Celje-Triglav Kranj, petek, 11. 8. 2017, ob 18.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Domžale, petek, 11. 8. 2017, ob 20.20

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Aluminij, sobota, 12. 8. 2017, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Rudar, sobota, 12. 8. 2017, ob 20.20

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Ankaran-Hrvatini, nedelja, 13. 8. 2017, ob 18.00

2. KROG II. SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE

GORGONE

Ljubljana: AŠK Bravo-Nafta 1903, petek, 11. 8. 2017, ob 18.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Radomlje, nedelja, 13. 8. 2017, ob 17.30

Napovednik – 4., 5. in 6. 8. 2017

August 4, 2017 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

NAPOVEDNIK

4. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Olimpija, sobota, 5. 8. 2017, ob 16.50

GREEN DRAGONS

Kranj: Triglav Kranj-Olimpija, sobota, 5. 8. 2017, ob 16.50

NUCLEAR POWER BOYS

Velenje: Rudar-Krško, sobota, 5. 8. 2017, ob 20.30

VIOLE

Dravograd: Ankaran-Maribor, nedelja, 6. 8. 2017, ob 16.50

TERROR BOYS

Domžale: Domžale-Gorica, nedelja, 6. 8. 2017, ob 20.00

1. KROG DRUGE SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Roltek Dob, petek, 4. 8. 2017, ob 20.00

BLACK GRINGOS

Ravne: Fužinar Ravne Systems-NŠ Mura, sobota, 5. 8. 2017, ob 17.30

Naslednja stran »