Napovednik – 12., 13. in 14. 4. 2019

April 13, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 12., 13. in 14. 4. 2019

NAPOVEDNIK

27. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Rudar, sobota, 13. 4. 2019, ob 14.30

VIOLE

Maribor: Maribor-Domžale, sobota, 13. 4. 2019, ob 16.45

BLACK GRINGOS

Celje: Celje-NŠ Mura, nedelja, 14. 4. 2019, ob 14.30

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Aluminij, nedelja, 14. 4. 2019, ob 17.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Krško, nedelja, 14. 4. 2019, ob 19.00

NUCLEAR POWER BOYS

Nova Gorica: Gorica-Krško, nedelja, 14. 4. 2019, ob 19.00

23. KROG II. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Fužinar Vzajemci, sobota, 13. 4. 2019, ob 16.30

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Vitanest Bilje, sobota, 13. 4. 2019, ob 16.30

20. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Radomlje: Komenda-Zagorje, sobota, 13. 4. 2019, ob 18.30

21. KROG III. SNL ZAHOD

TIFOZI

Koper: Koper-Fama Vipava, nedelja, 14. 4. 2019, ob 16.30

22. KROG 1. B DRL

RIBARI

Ajdovščina: RK Ajdovščina-RD Butan plin Izola, petek, 12. 4. 2019, ob 20.00

Napovednik: 5., 6. in 7. 4. 2019

April 5, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik: 5., 6. in 7. 4. 2019

NAPOVEDNIK

25. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Maribor, sobota, 6. 4. 2019, ob 16.30

VIOLE

Kranj: Triglav Kranj-Maribor, sobota, 6. 4. 2019, ob 16.30

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-NŠ Mura, nedelja, 7. 4. 2019, ob 14.45

BLACK GRINGOS

Nova Gorica: Gorica-NŠ Mura, nedelja, 7. 4. 2019, ob 14.45

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Rudar Velenje, nedelja, 7. 4. 2019, 16.45

NUCLEAR POWER BOYS

Kidričevo: Aluminij-Krško, nedelja, 7. 4. 2019, ob 19.00

22. KROG II. SNL

GORGONE

Ljubljana: AŠK Bravo-Nafta 1903, sobota, 6. 4. 2019, ob 14.00

ELITA SLATNA

Brežice: Brežice Terme Čatež-Rogaška, sobota, 6. 4. 2019, ob 16.30

20. KROG III. SNL ZAHOD

RIBARI

Izola: Elta Izola-Koper, sobota, 6. 4. 2019, ob 16.30

TIFOZI

Izola: Elta Izola-Koper, sobota, 6. 4. 2019, ob 16.30

19. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Tinex Šenčur, nedelja, 7. 4. 2019, ob 16.30

TRETJA TEKMA POLFINALA, LIGA AHL

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Bruneck: HC Pustertal Wölfe – HDD Sij Acroni Jesenice, petek, 5. 4. 2019, ob 20.00

3. KROG NLB LIGE ZA OBSTANEK

ORMOŽANI

Velika Nedelja: RK Jeruzalem Ormož-Trimo Trebnje, petek, 5. 4. 2019, ob 20.00

Napovednik – 3. in 4. 4. 2019

April 3, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 3. in 4. 4. 2019

NAPOVEDNIK

Pokal Slovenije, polfinale pokala, prvi tekmi

VIOLE

Maribor: Maribor-NŠ Mura, sreda, 3. 4. 2019, ob 20.00

BLACK GRINGOS

Maribor: Maribor-NŠ Mura, sreda, 3. 4. 2019, ob 20.00

GREEN DRAGONS

Kidričevo: Aluminij-Olimpija Ljubljana, četrtek, 4. 4. 2019, ob 20.00

Napovednik – 30. in 31. 3. 2019

March 29, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 30. in 31. 3. 2019

NAPOVEDNIK

24. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

GREEN DRAGONS

Domžale: Domžale-Olimpija Ljubljana, sobota, 30. 3. 2019, ob 14.45

VIOLE

Maribor: Maribor-Celje, sobota, 30. 3. 2019, ob 17.00

TERROR BOYS

Velenje: Rudar Velenje-Gorica, sobota, 30. 3. 2019, ob 20.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Triglav Kranj, nedelja, 31. 3. 2019, ob 15.00

SMALL FACES

Krško: Krško-Triglav Kranj, nedelja, 31. 3. 2019, ob 15.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Aluminij, nedelja, 31. 3. 2019, ob 17.00

21. KROG II. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Ankaran Hrvatini, sobota, 30. 3. 2019, ob 16.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Fužinar Vzajemci, sobota, 30. 3. 2019, ob 16.00

19. KROG III. SNL ZAHOD

RIBARI

Tolmin: TKK Tolmin-Elta Izola, sobota, 30. 3. 2019, ob 16.30

18. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Svoboda Ljubljana, nedelja, 31. 3. 2019, ob 16.00

 

Napovednik – 23. 3. 2019

March 22, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 23. 3. 2019

NAPOVEDNIK

20. KROG II. SNL

GORGONE

Ptuj: Drava Dakinda Ptuj-Nafta 1903, sobota, 23. 3. 2019, ob 14.00

18. KROG III. SNL ZAHOD

RIBARI

Izola: Elta Izola-Jadran HK, sobota, 23. 3. 2019, ob 15.00

17. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Kranj: Sava Kranj-Zagorje, sobota, 23. 3. 2019, ob 15.30

21. KROG 1. B DRL

RIBARI

Izola: RD Butan plini Izola-RD Rudar, sobota, 23. 3. 2019, ob 19.00

Pregled kroga – 16. in 17. 3. 2019

March 18, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Pregled kroga – 16. in 17. 3. 2019

PREGLED KROGA

23. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Celje: Celje-Triglav 4:0, sobota, 16. 3. 2019, ob 14.45

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Krško 5:0, sobota, 16. 3. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Murska Sobota: NŠ Mura-Krško 5:0, sobota, 16. 3. 2019, ob 17.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Maribor 0:0, sobota, 16. 3. 2019, ob 20.30

VIOLE

Ljubljana: Olimpija-Maribor 0:0, sobota, 16. 3. 2019, ob 20.30

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Domžale 2:1, nedelja, 17. 3. 2019, ob 20.00

19. KROG II. SNL

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Ankaran Hrvatini 1:1, sobota, 16. 3. 2019, ob 15.00

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Beltinci 4:0, nedelja, 17. 3. 2019, ob 13.00

16. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Ivančna Gorica 2:1, sobota, 16. 3. 2019, ob 15.30

Opomba: Simbolična udeležba na tekmi, kjer se ni navijalo zaradi še vedno trajajočih nesoglasij z upravo kluba, ki se ne strinja s prisotnostjo Crazy Boysov na tribuni.

17. KROG III. SNL ZAHOD

RIBARI

Ajdovščina: Primorje-Elta Izola 1:0, sobota, 16. 3. 2019, ob 15.00

TIFOZI

Tolmin: TKK Tolmin-Koper 0:0, sobota, 16. 3. 2019, ob 15.00

Napovednik – 16. in 17. 3. 2019

March 15, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 16. in 17. 3. 2019

NAPOVEDNIK

23. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Celje: Celje-Triglav, sobota, 16. 3. 2019, ob 14.45

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Krško, sobota, 16. 3. 2019, ob 17.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Maribor, sobota, 16. 3. 2019, ob 20.30

VIOLE

Ljubljana: Olimpija-Maribor, sobota, 16. 3. 2019, ob 20.30

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Domžale, nedelja, 17. 3. 2019, ob 20.00

19. KROG II. SNL

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Ankaran Hrvatini, sobota, 16. 3. 2019, ob 15.00

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Beltinci, nedelja, 17. 3. 2019, ob 13.00

16. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Ankaran Hrvatini, sobota, 16. 3. 2019, ob 15.30

17. KROG III. SNL ZAHOD

RIBARI

Ajdovščina: Primorje-Elta Izola, sobota, 16. 3. 2019, ob 15.00

 

Napovednik – 9. in 10. 3. 2019

March 8, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 9. in 10. 3. 2019

NAPOVEDNIK

22. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Olimpija Ljubljana, sobota, 9. 3. 2019, ob 14.45

GREEN DRAGONS

Kranj: Triglav Kranj-Olimpija Ljubljana, sobota, 9. 3. 2019, ob 14.45

VIOLE

Maribor: Maribor-Gorica, sobota, 9. 3. 2019, ob 17.00

TERROR BOYS

Maribor: Maribor-Gorica, sobota, 9. 3. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Celje, nedelja, 10. 3. 2019, ob 13.30

BLACK GRINGOS

Velenje: Rudar Velenje-NŠ Mura, nedelja, 10. 3. 2019, ob 15.30

Napovednik – 2. in 3. 3. 2019

March 1, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 2. in 3. 3. 2019

NAPOVEDNIK

21. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Domžale, sobota, 2. 3. 2019, ob 17.00

Na Fazaneriji bo tekma med Muro in Domžalami prvič odigrana pod reflektorji.

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Celje, sobota, 2. 3. 2019, ob 20.00

VIOLE

Kidričevo: Aluminij-Maribor, nedelja, 3. 3. 2019, ob 15.15

NUCLEAR POWER BOYS

Velenje: Rudar-Krško, nedelja, 3. 3. 2019, ob 17.30

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Triglav, nedelja, 3. 3. 2019, ob 19.30

Napovednik – 23. in 24. 2. 2019

February 22, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 23. in 24. 2. 2019

NAPOVEDNIK

20. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Celje: Celje-Gorica, sobota, 23. 2. 2019, ob 14.45

VIOLE

Maribor: Maribor-NŠ Mura, sobota, 23. 2. 2019, ob 17.00

BLACK GRINGOS

Maribor: Maribor-NŠ Mura, sobota, 23. 2. 2019, ob 17.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Aluminij, nedelja, 24. 2. 2019, ob 13.30

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Olimpija, nedelja, 24. 2. 2019, ob 17.30

GREEN DRAGONS

Krško: Krško-Olimpija, nedelja, 24. 2. 2019, ob 17.30

« Prejšnja stranNaslednja stran »