Napovednik – 25. in 26. 8. 2018

August 24, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 25. in 26. 8. 2018

NAPOVEDNIK

6. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Velenje: Rudar-Gorica, sobota, 25. 8. 2018, ob 18.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Triglav, sobota, 25. 8. 2018, ob 20.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Aluminij, nedelja, 26. 8. 2018, ob 14.30

GREEN DRAGONS

Domžale: Domžale-Olimpija, nedelja, 26. 8. 2018, ob 18.15

VIOLE

Maribor: Maribor-Celje, nedelja, 26. 8. 2018, ob 20.15

4. KROG II. SNL

ELITA SLATNA

Postojna: Ankaran Postojna-Rogaška, sobota, 25. 8. 2018, ob 17.00

GORGONE

Beltinci: Beltinci-Nafta 1903, nedelja, 26. 8. 2018, ob 17.00

Napovednik – 18. in 19. 8. 2018

August 18, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 18. in 19. 8. 2018

NAPOVEDNIK

5. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Celje: Celje-Triglav Kranj, sobota, 18. 8. 2018, ob 18.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Krško, nedelja, 19. 8. 2018, ob 16.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Domžale, nedelja, 19. 8. 2018, ob 18.15

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Maribor, nedelja, 19. 8. 2018, ob 20.30

VIOLE

Ljubljana: Olimpija-Maribor, nedelja, 19. 8. 2018, ob 20.30

3. KROG 2. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Brda, sobota, 18. 8. 2018, ob 17.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Drava Dakinda Ptuj, nedelja, 19. 8. 2018, ob 17.00

Napovednik – 11., 12. in 13. 8. 2018

August 12, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 11., 12. in 13. 8. 2018

NAPOVEDNIK

4. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Celje, sobota, 11. 8. 2018, ob 20.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Olimpija Ljubljana, nedelja, 12. 8. 2018, ob 17.30

GREEN DRAGONS

Kranj: Triglav Kranj-Olimpija Ljubljana, nedelja, 12. 8. 2018, ob 17.30

VIOLE

Maribor: Maribor-Gorica, nedelja, 12. 8. 2018, ob 18.15

TERROR BOYS

Maribor: Maribor-Gorica, nedelja, 12. 8. 2018, ob 18.15

BLACK GRINGOS

Velenje: Rudar-NŠ Mura, ponedeljek, 13. 8. 2018, ob 18.00

2. KROG II. LIGE

GORGONE

Dekani: Jadran Dekani-Nafta 1903, sobota, 11. 8. 2018, ob 17.30

Napovednik – 4., 5. in 6. 8. 2018

August 5, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 4., 5. in 6. 8. 2018

NAPOVEDNIK

3. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Kidričevo: Aluminij-Maribor, nedelja, 5. 8. 2018, ob 17.30

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Domžale, nedelja, 5. 8. 2018, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Celje, nedelja, 5. 8. 2018, ob 20.15

NUCLEAR POWER BOYS

Velenje: Rudar Velenje-Krško, ponedeljek, 6. 8. 2018, ob 18.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Triglav Kranj, ponedeljek, 6. 8. 2018, ob 20.00

1. KROG II. SLOVENSKE NOGOMETNE LIGE

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Klacer Radomlje, sobota, 4. 8. 2018, ob 20.30

 

Napovednik – 2. 8. 2018

August 2, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 2. 8. 2018

NAPOVEDNIK

Kvalifikacije za Ligo Evropa, 2. krog, povratna tekma

VIOLE

Maribor: Maribor-FC Chikhura, četrtek, 2. 8. 2018, ob 20.15

GREEN DRAGONS

Belfast: Crusaders-Olimpija, četrtek, 2. 8. 2018

 

Napovednik – 27., 28. in 29. 7. 2018

July 27, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 27., 28. in 29. 7. 2018

NAPOVEDNIK

2. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Celje: Celje-Gorica, petek, 27. 7. 2018, ob 18.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Aluminij, sobota, 28. 7. 2018, ob 18.00

VIOLE

Maribor: Maribor-NŠ Mura, nedelja, 29. 7. 2018, ob 18.15

BLACK GRINGOS

Maribor: Maribor-NŠ Mura, nedelja, 29. 7. 2018, ob 18.15

 

NUCLEAR POWER BOXS

Krško: Krško-Olimpija, nedelja, 29. 7. 2018, ob 20.30

GREEN DRAGONS

Krško: Krško-Olimpija, nedelja, 29. 7. 2018, ob 20.30

Napovednik – 26. 7. 2018

July 26, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 26. 7. 2018

NAPOVEDNIK

Kvalifikacije za Ligo Evropa, 2. krog

VIOLE

Sachkhere (Gruzija): FC Chikhura-NK Maribor, četrtek, 26. 7. 2018, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Crusaders, četrtek, 26. 7. 2018, ob 20.00

Napovednik – 21. in 22. 7. 2018

July 20, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 21. in 22. 7. 2018

NAPOVEDNIK

1. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Triglav, sobota, 21. 7. 2018, ob 18.00

SMALL FACES

Murska Sobota: NŠ Mura-Triglav, sobota, 21. 7. 2018, ob 18.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Olimpija, sobota, 21. 7. 2018, ob 20.15

GREEN DRAGONS

Nova Gorica: Gorica-Olimpija, sobota, 21. 7. 2018, ob 20.15

VIOLE

Velenje: Rudar-Maribor, nedelja, 22. 7. 2018, ob 18.15

NUCLEAR POWER BOYS

Domžale: Domžale-Krško, nedelja, 22. 7. 2018, ob 20.15

Napovednik – 26. in 27. 5. 2018

May 25, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 26. in 27. 5. 2018

NAPOVEDNIK

36. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

GREEN DRAGONS

Domžale: Domžale-Olimpija, nedelja, 27. 5. 2018, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Celje, nedelja, 27. 5. 2018, ob 16.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Gorica, nedelja, 27. 5. 2018, ob 16.00

TERROR BOYS

Maribor: Maribor-Gorica, nedelja, 27. 5. 2018, ob 16.00

SMALL FACES

Velenje: Rudar Velenje-Triglav Kranj, nedelja, 27. 5. 2018, ob 16.00

30. KROG II. LIGE

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Jadran Dekani, sobota, 26. 5. 2018, ob 16.00

BLACK GRINGOS

Kranj: Zarica Kranj-NŠ Mura, sobota, 26. 5. 2018, ob 16.00

26. KROG III. LIGE CENTER

CRAZY BOYS

Bled: Bled Hirter-Zagorje, sobota, 26. 5. 2018, ob 16.30

Napovednik – 18., 19. in 20. 5. 2018

May 18, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 18., 19. in 20. 5. 2018

NAPOVEDNIK

34. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Velenje: Rudar Velenje-Gorica, petek, 18. 5. 2018, ob 18.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Aluminij, sobota, 19. 5. 2018, ob 16.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Olimpija, sobota, 19. 5. 2018, ob 20.30

GREEN DRAGONS

Maribor: Maribor-Olimpija, sobota, 19. 5. 2018, ob 20.30

NUCLEAR POWER BOYS

Domžale: Domžale-Krško, nedelja, 20. 5. 2018, ob 16.50

29. KROG DRUGE LIGE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Drava Ptuj, sobota, 19. 5. 2018, ob 15.30

GORGONE

Vipolže: Brda-Nafta 1903, sobota, 19. 5. 2018, ob 15.30

25. KROG III. LIGE CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Kočevje, sobota, 19. 5. 2018, ob 17.30

« Prejšnja stranNaslednja stran »