Napovednik – 17. in 18. 8. 2019

17.8. 2019 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 17. in 18. 8. 2019

NAPOVEDNIK

6. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Sežana: CB24 Tabor Sežana-Triglav Kranj, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

VIOLE

Celje: Celje-Maribor, sobota, 17. 8. 2019, ob 20.10

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Rudar Velenje, nedelja, 18. 8. 2019, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Kidričevo: Aluminij-Olimpija Ljubljana, nedelja, 18. 8. 2019, ob 20.15

4. KROG II. SNL

TERROR BOYS

Ptuj: Drava Dakinda Ptuj-Gorica, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Jadran Dekani, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Fužinar Vzajemci, sobota, 17. 8. 2019, ob 17.00

TIFOZI

Koper: Koper-Nafta 1903, nedelja, 18. 8. 2019, ob 19.00

GORGONE

Koper: Koper-Nafta 1903, nedelja, 18. 8. 2019, ob 19.00

Napovednik – 10. in 11. 8. 2019

9.8. 2019 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 10. in 11. 8. 2019

NAPOVEDNIK

5. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

BLACK GRINGOS

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

VIOLE

Maribor: Maribor-CherryBox24 Tabor Sežana, sobota, 10. 8. 2019, ob 20.15

GREEN DRAGONS

Velenje: Rudar Velenje-Olimpija Ljubljana, nedelja, 11. 8. 2019, ob 20.10

3. KROG II. SNL

TERROR BOYS

Ajdovščina: Gorica-Koper, sobota, 10. 8. 2019, ob 16.30

TIFOZI

Ajdovščina: Gorica-Koper, sobota, 10. 8. 2019, ob 16.30

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Koroška Dravograd, sobota, 10. 8. 2019, ob 16.30

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Kalcer Radomlje, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

NUCLEAR POWER BOYS

Ravne na Koroškem: Fužinar Vzajemci-Krško, sobota, 10. 8. 2019, ob 17.30

Napovednik – 3. in 4. 8. 2019

3.8. 2019 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 3. in 4. 8. 2019

NAPOVEDNIK

ČETRTI KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor, sobota, 3. 8. 2019, ob 20.10

VIOLE

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor, sobota, 3. 8. 2019, ob 20.10

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Triglav Kranj, nedelja, 4. 8. 2019, ob 20.15

SMALL FACES

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Triglav Kranj, nedelja, 4. 8. 2019, ob 20.15

DRUGI KROG DRUGE LIGE

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Rogaška, sobota, 3. 8. 2019, ob 17.30

ELITA SLATNA

Krško: Krško-Rogaška, sobota, 3. 8. 2019, ob 17.30

TERROR BOYS

Dravograd: Koroška Dravograd-Gorica, sobota, 3. 8. 2019, ob 17.30

TIFOZI

Koper: Koper-Brda, sobota, 3. 8. 2019, ob 20.00

GORGONE

Beltinci: Beltinci Klima Tratnjek-Nafta 1903, nedelja, 4. 8. 2019, ob 17.30

Napovednik – 27. in 28. 7. 2019

26.7. 2019 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 27. in 28. 7. 2019

NAPOVEDNIK

TRETJI KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Rudar, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

VIOLE

Maribor: Maribor-Olimpija, nedelja, 28. 7. 2019, ob 20.30

GREEN DRAGONS

Maribor: Maribor-Olimpija, nedelja, 28. 7. 2019, ob 20.30

Opomba: Tekma Domžale-NŠ Mura je na prošnjo Domžal prestavljena na 12. 9. 2019.

PRVI KROG DRUGE LIGE

TIFOZI

Novo mesto: Krka-Koper, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Kalcer Radomlje, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Vitanest Bilje, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

TERROR BOYS

Ajdovščina: Gorica-Beltinci Klima Tratnjek, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Brežice Terme Čatež, sobota, 27. 7. 2019, ob 17.30

Napovednik – 19., 20. in 21. 7. 2019

20.7. 2019 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 19., 20. in 21. 7. 2019

NAPOVEDNIK

2. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kidričevo: Aluminij-Triglav Kranj, petek, 19. 7. 2019, ob 18.00

VIOLE

Velenje: Rudar-Maribor, sobota, 20. 7. 2019, ob 20.15

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Bravo Publikum, nedelja, 21. 7. 2019, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Domžale, nedelja, 21. 7. 2019, ob 20.10

Napovednik – 17. in 18. 7. 2019

17.7. 2019 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 17. in 18. 7. 2019

NAPOVEDNIK

KVALIFIKACIJE ZA LIGO PRVAKOV, 1. KROG, POVRATNA TEKMA

VIOLE

Maribor: Maribor-Valur Reykjavik, sreda, 17. 7. 2019, ob 20.15

KVALIFIKACIJE ZA LIGO EVROPA, 1. KROG, POVRATNA TEKMA

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Maccabi Haifa, četrtek, 18. 7. 2019, ob 20.00

GREEN DRAGONS

Riga (Latvija): RSF-Olimpija Ljubljana, četrtek, 18. 7. 2019, ob 18.00

Napovednik – 13. in 14. 7. 2019

13.7. 2019 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 13. in 14. 7. 2019

NAPOVEDNIK

PRVA LIGA TELEKOM SLOVENIJE – 1. KROG

VIOLE

Maribor: Maribor-Triglav, sobota, 13. 7. 2019, ob 20.15

SMALL FACES

Maribor: Maribor-Triglav, sobota, 13. 7. 2019, ob 20.15

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Bravo-Olimpija, nedelja, 14. 7. 2019, ob 17.45

BLACK GRINGOS

Celje: Celje-NŠ Mura, nedelja, 14. 7. 2019, ob 19.00

Napovednik – 25. in 26. 5. 2019

25.5. 2019 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 25. in 26. 5. 2019

NAPOVEDNIK

36. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Domžale: Domžale-Maribor, sobota, 25. 5. 2019, ob 15.45

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Gorica, sobota, 25. 5. 2019, ob 17.55

TERROR BOYS

Krško: Krško-Gorica, sobota, 25. 5. 2019, ob 17.55

GREEN DRAGONS

Kidričevo: Aluminij-Olimpija, sobota, 25. 5. 2019, ob 17.55

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Celje, sobota, 25. 5. 2019, ob 17.55

SMALL FACES

Velenje: Rudar-Triglav, sobota, 25. 5. 2019, ob 17.55

30. KROG II. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Ilirija 1911, nedelja, 26. 5. 2019, ob 17.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Jadran Dekani, nedelja, 26. 5. 2019, ob 17.00

Napovednik – 22 .5. 2019

22.5. 2019 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 22 .5. 2019

NAPOVEDNIK

35. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Maribor: Maribor-Krško, sreda, 22. 5. 2019, ob 16.55

NUCLEAR POWER BOYS

Maribor: Maribor-Krško, sreda, 22. 5. 2019, ob 16.55

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Domžale, sreda, 22. 5. 2019, ob 16.55

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-NŠ Mura, sreda, 22. 5. 2019, ob 16.55

BLACK GRINGOS

Ljubljana: Olimpija-NŠ Mura, sreda, 22. 5. 2019, ob 16.55

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Aluminij, sreda, 22. 5. 2019, ob 16.55

Napovednik – 18. in 19. 5. 2019

18.5. 2019 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 18. in 19. 5. 2019

NAPOVEDNIK

34. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

GREEN DRAGONS

Velenje: Rudar Velenje-Olimpija, sobota, 18. 5. 2019, ob 15.15

VIOLE

Maribor: Maribor-Triglav Kranj, sobota, 18. 5. 2019, ob 17.30

SMALL FACES

Maribor: Maribor-Triglav Kranj, sobota, 18. 5. 2019, ob 17.30

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Gorica, sobota, 18. 5. 2019, ob 20.00

TERROR BOYS

Murska Sobota: NŠ Mura-Gorica, sobota, 18. 5. 2019, ob 20.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Aluminij, nedelja, 19. 5. 2019, ob 13.00

29. KROG II. SNL

ELITA SLATNA

Radomlje: Kalcer Radomlje-Rogaška, sobota, 18. 5. 2019, ob 16.00

GORGONE

Novo mesto: Krka-Nafta 1903, sobota, 18. 5. 2019, ob 16.00

26. KROG III. SNL ZAHOD

RIBARI

Izola: Elta Izola-TKK Tolmin, sobota, 18. 5. 2019, ob 17.30

25. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Ivančna Gorica: Ivančna Gorica-Zagorje, sobota, 18. 5. 2019, ob 19.00

Next Page »