Pregled kroga – 16. in 17. 3. 2019

18.3. 2019 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Pregled kroga – 16. in 17. 3. 2019

PREGLED KROGA

23. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Celje: Celje-Triglav 4:0, sobota, 16. 3. 2019, ob 14.45

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Krško 5:0, sobota, 16. 3. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Murska Sobota: NŠ Mura-Krško 5:0, sobota, 16. 3. 2019, ob 17.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Maribor 0:0, sobota, 16. 3. 2019, ob 20.30

VIOLE

Ljubljana: Olimpija-Maribor 0:0, sobota, 16. 3. 2019, ob 20.30

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Domžale 2:1, nedelja, 17. 3. 2019, ob 20.00

19. KROG II. SNL

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Ankaran Hrvatini 1:1, sobota, 16. 3. 2019, ob 15.00

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Beltinci 4:0, nedelja, 17. 3. 2019, ob 13.00

16. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Ivančna Gorica 2:1, sobota, 16. 3. 2019, ob 15.30

Opomba: Simbolična udeležba na tekmi, kjer se ni navijalo zaradi še vedno trajajočih nesoglasij z upravo kluba, ki se ne strinja s prisotnostjo Crazy Boysov na tribuni.

17. KROG III. SNL ZAHOD

RIBARI

Ajdovščina: Primorje-Elta Izola 1:0, sobota, 16. 3. 2019, ob 15.00

TIFOZI

Tolmin: TKK Tolmin-Koper 0:0, sobota, 16. 3. 2019, ob 15.00

Napovednik – 16. in 17. 3. 2019

15.3. 2019 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 16. in 17. 3. 2019

NAPOVEDNIK

23. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Celje: Celje-Triglav, sobota, 16. 3. 2019, ob 14.45

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Krško, sobota, 16. 3. 2019, ob 17.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Maribor, sobota, 16. 3. 2019, ob 20.30

VIOLE

Ljubljana: Olimpija-Maribor, sobota, 16. 3. 2019, ob 20.30

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Domžale, nedelja, 17. 3. 2019, ob 20.00

19. KROG II. SNL

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Ankaran Hrvatini, sobota, 16. 3. 2019, ob 15.00

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Beltinci, nedelja, 17. 3. 2019, ob 13.00

16. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Ankaran Hrvatini, sobota, 16. 3. 2019, ob 15.30

17. KROG III. SNL ZAHOD

RIBARI

Ajdovščina: Primorje-Elta Izola, sobota, 16. 3. 2019, ob 15.00

 

Napovednik – 9. in 10. 3. 2019

8.3. 2019 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 9. in 10. 3. 2019

NAPOVEDNIK

22. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Olimpija Ljubljana, sobota, 9. 3. 2019, ob 14.45

GREEN DRAGONS

Kranj: Triglav Kranj-Olimpija Ljubljana, sobota, 9. 3. 2019, ob 14.45

VIOLE

Maribor: Maribor-Gorica, sobota, 9. 3. 2019, ob 17.00

TERROR BOYS

Maribor: Maribor-Gorica, sobota, 9. 3. 2019, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Celje, nedelja, 10. 3. 2019, ob 13.30

BLACK GRINGOS

Velenje: Rudar Velenje-NŠ Mura, nedelja, 10. 3. 2019, ob 15.30

Napovednik – 2. in 3. 3. 2019

1.3. 2019 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 2. in 3. 3. 2019

NAPOVEDNIK

21. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Domžale, sobota, 2. 3. 2019, ob 17.00

Na Fazaneriji bo tekma med Muro in Domžalami prvič odigrana pod reflektorji.

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Celje, sobota, 2. 3. 2019, ob 20.00

VIOLE

Kidričevo: Aluminij-Maribor, nedelja, 3. 3. 2019, ob 15.15

NUCLEAR POWER BOYS

Velenje: Rudar-Krško, nedelja, 3. 3. 2019, ob 17.30

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Triglav, nedelja, 3. 3. 2019, ob 19.30

Napovednik – 23. in 24. 2. 2019

22.2. 2019 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 23. in 24. 2. 2019

NAPOVEDNIK

20. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Celje: Celje-Gorica, sobota, 23. 2. 2019, ob 14.45

VIOLE

Maribor: Maribor-NŠ Mura, sobota, 23. 2. 2019, ob 17.00

BLACK GRINGOS

Maribor: Maribor-NŠ Mura, sobota, 23. 2. 2019, ob 17.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Aluminij, nedelja, 24. 2. 2019, ob 13.30

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Olimpija, nedelja, 24. 2. 2019, ob 17.30

GREEN DRAGONS

Krško: Krško-Olimpija, nedelja, 24. 2. 2019, ob 17.30

Napovednik – 23., 24. in 25. 11. 2018

22.11. 2018 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 23., 24. in 25. 11. 2018

NAPOVEDNIK

17. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-NŠ Mura, petek, 23. 11. 2018, ob 20.15

BLACK GRINGOS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-NŠ Mura, petek, 23. 11. 2018, ob 20.15

VIOLE

Maribor: Maribor-Krško, sobota, 24. 11. 2018, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Maribor: Maribor-Krško, sobota, 24. 11. 2018, ob 17.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Domžale, nedelja, 25. 11. 2018, ob 13.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Aluminij, nedelja, 25. 11. 2018, ob 15.00

17. KROG DRUGE LIGE

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Jadran Dekani, sobota, 24. 11. 2018, ob 14.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Beltinci, sobota, 24. 11. 2018, ob 14.00

3. SLOVENSKA KOŠARKARSKA LIGA

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Radenska Creativ Sobota, sobota, 24. 11. 2018, ob 19.00

Napovednik – 10. in 11. 11. 2018

10.11. 2018 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 10. in 11. 11. 2018

NAPOVEDNIK

16. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Gorica, sobota, 10. 11. 2018, ob 14.00

TERROR BOYS

Murska Sobota: NŠ Mura-Gorica, sobota, 10. 11. 2018, ob 14.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Triglav, sobota, 10. 11. 2018, ob 16.15

GREEN DRAGONS

Velenje: Rudar-Olimpija, nedelja, 11. 11. 2018, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Aluminij, nedelja, 11. 11. 2018, ob 18.00

15. KROG DRUGE LIGE

GORGONE

Ljubljana: Ilirija 1911-Nafta 1903, nedelja, 11. 11. 2018, ob 14.00

4. KROG III. SLOVENSKE KOŠARKARSKE LIGE

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-AKK Branik Maribor, sobota, 10. 11. 2018, ob 20.00

13. KROG III. LIGE ZAHOD

TIFOZI

Koper: Koper-Elta Izola, sobota, 10. 11. 2018, ob 15.00

RIBARI

Koper: Koper-Elta Izola, sobota, 10. 11. 2018, ob 15.00

Napovednik – 3. in 4. 11. 2018

2.11. 2018 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 3. in 4. 11. 2018

NAPOVEDNIK

15. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Rudar, sobota, 3. 11. 2018, ob 18.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Krško, nedelja, 4. 11. 2018, ob 11.45

NUCLEAR POWER BOYS

Kranj: Triglav Kranj-Krško, nedelja, 4. 11. 2018, ob 11.45

VIOLE

Celje: Celje-Maribor, nedelja, 4. 11. 2018, ob 14.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Domžale, nedelja, 4. 11. 2018, ob 16.15

BLACK GRINGOS

Kidričevo: Aluminij-NŠ Mura, nedelja, 4. 11. 2018, ob 18.30

14. KROG II. SNL

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Kalcer Radomlje, sobota, 3. 11. 2018, ob 14.00

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Krka, sobota, 3. 11. 2018, ob 14.00

12. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Žiri, sobota, 3. 11. 2018, ob 14.00

12. KROG III. SNL ZAHOD

RIBARI

Izola: Elta Izola-TKK Tolmin, sobota, 3. 11. 2018, ob 14.00

Napovednik – 27. in 28. 10. 2018

26.10. 2018 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 27. in 28. 10. 2018

NAPOVEDNIK

14. KROG PRVE LIGE SLOVENIJE

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Celje, sobota, 27. 10. 2018, ob 14.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Olimpija, sobota, 27. 10. 2018, ob 16.45

GREEN DRAGONS

Maribor: Maribor-Olimpija, sobota, 27. 10. 2018, ob 16.45

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-NŠ Mura, nedelja, 28. 10. 2018, ob 14.00

BLACK GRINGOS

Krško: Krško-NŠ Mura, nedelja, 28. 10. 2018, ob 14.00

TERROR BOYS

Domžale: Domžale-Gorica, nedelja, 28. 10. 2018, ob 16.00

13. KROG II. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-CherryBox24 Tabor Sežana, sobota, 27. 10. 2018, ob 19.00

ELITA SLATNA

Ljubljana: Ilirija 1911-Rogaška, nedelja, 28. 10. 2018, ob 14.00

11. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Grosuplje: Brinje Grosuplje-Zagorje, sobota, 27. 10. 2018, ob 17.00

11. KROG III. SNL ZAHOD

RIBARI

Krvavi potok: Jadran HK-Elta Izola, sobota, 27. 10. 2018, ob 14.00

Napovednik – 19. in 20. 10. 2018

18.10. 2018 od  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 19. in 20. 10. 2018

NAPOVEDNIK

13. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Rudar Velenje, sobota, 17. 10. 2018, ob 14.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Maribor, sobota, 17. 10. 2018, ob 16.00

VIOLE

Nova Gorica: Gorica-Maribor, sobota, 17. 10. 2018, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Celje: Celje-Krško, nedelja, 18. 10. 2018, ob 14.45

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Triglav Kranj, nedelja, 18. 10. 2018, ob 17.00

12. KROG II. SNL

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Krka, sobota, 17. 10. 2018, ob 15.00

GORGONE

Dob: Roltek Dob-Nafta 1903, sobota, 17. 10. 2018, ob 15.00

2. KROG III. KOŠARKARSKE LIGE

CRAZY BOYS

Slovenska Bistrica: Bistrica-ŠD Zagorje ob Savi, sobota, 20. 10. 2018, ob 18.00

10. KROG III. SNL ZAHOD

RIBARI

Izola: Elta Izola-Primorje, sobota, 17. 10. 2018, ob 15.00

Next Page »