FOTO: Gorica izpadla iz prve lige

June 3, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Gorica izpadla iz prve lige

Nova Gorica: Gorica-CherryBox24 Tabor Sežana 0:0, povratna kvalifikacijska tekma, 2. 6. 2019. Gorica je po dveh kvalifikacijskih tekmah kot slabša od Tabor Sežane prvič izpadla iz prve lige.

FOTO: Gorgone slavile 28 let delovanja

June 1, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Gorgone slavile 28 let delovanja

Lendava: Nafta 1903-Ilirija 1911 5:0, 30. krog II. SNL, 26. 5. 2019

GORGONE

FOTO: Finale pokala v Celju

May 31, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Finale pokala v Celju

Celje: Olimpija-Maribor 2:1, finale Pokala Slovenije, 30. 5. 2019

GREEN DRAGONS

VIOLE

FOTO: Tifozi vs. Ribari

May 30, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Tifozi vs. Ribari

Koper: Koper-Elta Izola 5:0, 27. krog III. SNL zahod, 25. 5. 2019

TIFOZI

RIBARI

FOTO: Terror Boys na prvi tekmi kvalifikacij za prvo ligo

May 30, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Terror Boys na prvi tekmi kvalifikacij za prvo ligo

TERROR BOYS

Sežana: CherryBox24 Tabor Sežana-Gorica 2:1, 29. 5. 2019

Napovednik – 25. in 26. 5. 2019

May 25, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 25. in 26. 5. 2019

NAPOVEDNIK

36. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Domžale: Domžale-Maribor, sobota, 25. 5. 2019, ob 15.45

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Gorica, sobota, 25. 5. 2019, ob 17.55

TERROR BOYS

Krško: Krško-Gorica, sobota, 25. 5. 2019, ob 17.55

GREEN DRAGONS

Kidričevo: Aluminij-Olimpija, sobota, 25. 5. 2019, ob 17.55

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Celje, sobota, 25. 5. 2019, ob 17.55

SMALL FACES

Velenje: Rudar-Triglav, sobota, 25. 5. 2019, ob 17.55

30. KROG II. SNL

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Ilirija 1911, nedelja, 26. 5. 2019, ob 17.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Jadran Dekani, nedelja, 26. 5. 2019, ob 17.00

Napovednik – 22 .5. 2019

May 22, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 22 .5. 2019

NAPOVEDNIK

35. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

VIOLE

Maribor: Maribor-Krško, sreda, 22. 5. 2019, ob 16.55

NUCLEAR POWER BOYS

Maribor: Maribor-Krško, sreda, 22. 5. 2019, ob 16.55

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Domžale, sreda, 22. 5. 2019, ob 16.55

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-NŠ Mura, sreda, 22. 5. 2019, ob 16.55

BLACK GRINGOS

Ljubljana: Olimpija-NŠ Mura, sreda, 22. 5. 2019, ob 16.55

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Aluminij, sreda, 22. 5. 2019, ob 16.55

Pregled kroga – 14. in 15. 5. 2019

May 21, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 14. in 15. 5. 2019

PREGLED KROGA

33. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Rudar 1:2, torek, 14. 5. 2019, ob 17.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Krško 3:1, sreda, 15. 5. 2019, ob 14.50

NUCLEAR POWER BOYS

Kranj: Triglav Kranj-Krško 3:1, sreda, 15. 5. 2019, ob 14.50

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Domžale 1:4, sreda, 15. 5. 2019, ob 16.55

BLACK GRINGOS

Kidričevo: Aluminij-NŠ Mura 0:1, sreda, 15. 5. 2019, ob 19.00

VIOLE

Celje: Celje-Maribor 1:3, sreda, 15. 5. 2019, ob 20.15

28. KROG II. SNL

GORGONE

Sežana: CherryBox24 Tabor Sežana-Nafta 1903 2:1, sreda, 15. 5. 2019, ob 17.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Ilirija 1911 3:0, sreda, 15. 5. 2019, ob 17.00



Napovednik – 18. in 19. 5. 2019

May 18, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 18. in 19. 5. 2019

NAPOVEDNIK

34. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

GREEN DRAGONS

Velenje: Rudar Velenje-Olimpija, sobota, 18. 5. 2019, ob 15.15

VIOLE

Maribor: Maribor-Triglav Kranj, sobota, 18. 5. 2019, ob 17.30

SMALL FACES

Maribor: Maribor-Triglav Kranj, sobota, 18. 5. 2019, ob 17.30

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Gorica, sobota, 18. 5. 2019, ob 20.00

TERROR BOYS

Murska Sobota: NŠ Mura-Gorica, sobota, 18. 5. 2019, ob 20.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Aluminij, nedelja, 19. 5. 2019, ob 13.00

29. KROG II. SNL

ELITA SLATNA

Radomlje: Kalcer Radomlje-Rogaška, sobota, 18. 5. 2019, ob 16.00

GORGONE

Novo mesto: Krka-Nafta 1903, sobota, 18. 5. 2019, ob 16.00

26. KROG III. SNL ZAHOD

RIBARI

Izola: Elta Izola-TKK Tolmin, sobota, 18. 5. 2019, ob 17.30

25. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Ivančna Gorica: Ivančna Gorica-Zagorje, sobota, 18. 5. 2019, ob 19.00

FOTO: Boysi proti Rudarju

May 15, 2019 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Boysi proti Rudarju

Nova Gorica: Gorica-Rudar Velenje 1:2, 33. krog Prve lige Telekom Slovenije

TERROR BOYS

Naslednja stran »