FOTO: Gorgone pričakale Naftaše v Lendavi

June 11, 2020 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Gorgone pričakale Naftaše v Lendavi

Nogometaši Nafte so se uvrstili v finale pokala Slovenije z zmago nad nogometaši Kalcer Radomelj. Gorgone so pričakale nogometaše Nafte ob vrnitvi v Lendavo.

Foto: lendavainfo.com

FOTO: Viole z veliko mero sarkazma do svojih nogometašev

March 10, 2020 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Viole z veliko mero sarkazma do svojih nogometašev

Maribor: Maribor-Bravo 1:2, 25. krog Prve lige Telekom Slovenije, 7. 3. 2020

VIOLE

FOTO: Green Dragons na tekmi Olimpija-Mura

March 10, 2020 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Green Dragons na tekmi Olimpija-Mura

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-NŠ Mura 1:0, 25. krog Prve lige Telekom Slovenije, 8. 3. 2020

GREEN DRAGONS

FOTO: Small Faces vs. Celjski grofje

March 10, 2020 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: Small Faces vs. Celjski grofje

Kranj: Triglav Kranj-Celje 0:5, 25. krog Prve lige Telekom Slovenije, 8. 3. 2020

SMALL FACES

CELJSKI GROFJE

FOTO: RSUJ na derbiju proti Olimpiji

March 3, 2020 by  
V kategoriji Novice

Comments Off on FOTO: RSUJ na derbiju proti Olimpiji

Jesenice: HDD SIJ Acroni Jesenice : HK SŽ Olimpija 1:0, predzadnji krog drugega dela Alpske lige, 2. 3. 2020

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Napovednik – 3., 4. in 5. 3. 2020

March 3, 2020 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 3., 4. in 5. 3. 2020

NAPOVEDNIK

GREEN DRAGONS

Kidričevo: Aluminij-Olimpija, torek, 3. 3. 2020, ob 16.00

CELJSKI GROFJE

Celje: Celje-Maribor, sreda, 4. 3. 2020, ob 17.30

VIOLE

Celje: Celje-Maribor, sreda, 4. 3. 2020, ob 17.30

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Rudar, sreda, 4. 3. 2020, ob 20.00

SMALL FACES

Sežana: CB24 Tabor Sežana-Triglav Kranj, četrtek, 5. 3. 2020, ob 15.00

Pregled kroga – 29. 2. in 1. 3.

March 3, 2020 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 29. 2. in 1. 3.

PREGLED KROGA

23. krog Prve lige Telekom Slovenije

GREEN DRAGONS

Velenje: Rudar Velenje-Olimpija Ljubljana 1:1, sobota, 29. 2. 2020, ob 14.00

VIOLE

Maribor: Maribor-CherryBox 24 Tabor 0:0, sobota, 29. 2. 2020, ob 18.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura 1:1, nedelja, 1. 3. 2020, ob 14.00

BLACK GRINGOS

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura 1:1, nedelja, 1. 3. 2020, ob 14.00

CELJSKI GROFJE

Domžale: Domžale-Celje 1:1, nedelja, 1. 3. 2020, ob 16.30

Napovednik – 29. 2. in 1. 3.

February 29, 2020 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 29. 2. in 1. 3.

NAPOVEDNIK

23. krog Prve lige Telekom Slovenije

GREEN DRAGONS

Velenje: Rudar Velenje-Olimpija Ljubljana, sobota, 29. 2. 2020, ob 14.00

VIOLE

Maribor: Maribor-CherryBox 24 Tabor, sobota, 29. 2. 2020, ob 18.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura, nedelja, 1. 3. 2020, ob 14.00

BLACK GRINGOS

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura, nedelja, 1. 3. 2020, ob 14.00

CELJSKI GROFJE

Domžale: Domžale-Celje, nedelja, 1. 3. 2020, ob 16.30

Pregled kroga – 25. in 26. 2. 2020

February 28, 2020 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 25. in 26. 2. 2020

PREGLED KROGA

22. krog Prve lige Telekom Slovenije

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Triglav Kranj 0:2, torek, 25. 2. 2020, ob 16.00

SMALL FACES

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Triglav Kranj 0:2, torek, 25. 2. 2020, ob 16.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor 1:2, sreda, 26. 2. 2020, ob 17.00

VIOLE

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor 1:2, sreda, 26. 2. 2020, ob 17.00

CELJSKI GROFJE

Celje: Celje-Bravo 2:2, sreda, 26. 2. 2020, ob 18.00

3. krog pokalnega tekmovanja MNZ Lendava

GORGONE

Turnišče: Turnišče-Nafta 1903 0:5, torek, 25. 2. 2020, ob 15.00

Napovednik – 25. in 26. 2. 2020

February 25, 2020 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 25. in 26. 2. 2020

NAPOVEDNIK

22. krog Prve lige Telekom Slovenije

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Triglav Kranj, torek, 25. 2. 2020, ob 16.00

SMALL FACES

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Triglav Kranj, torek, 25. 2. 2020, ob 16.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor, sreda, 26. 2. 2020, ob 17.00

VIOLE

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor, sreda, 26. 2. 2020, ob 17.00

CELJSKI GROFJE

Celje: Celje-Bravo, sreda, 26. 2. 2020, ob 18.00

3. krog pokalnega tekmovanja MNZ Lendava

GORGONE

Turnišče: Turnišče-Nafta 1903, torek, 25. 2. 2020, ob 15.00

Naslednja stran »