FOTO+VIDEO: Black Gringos na treningu Mure pred derbijem z Mariborom

February 23, 2019 by  
V kategoriji Novice

Danes bo v Ljudskem vrtu odigran derbi med Mariborom in Muro, nogometaše Mure pa so na zadnjem treningu pred tekmo – v petek – obiskali Black Gringosi.

Napovednik – 23. in 24. 2. 2019

February 22, 2019 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 23. in 24. 2. 2019

NAPOVEDNIK

20. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Celje: Celje-Gorica, sobota, 23. 2. 2019, ob 14.45

VIOLE

Maribor: Maribor-NŠ Mura, sobota, 23. 2. 2019, ob 17.00

BLACK GRINGOS

Maribor: Maribor-NŠ Mura, sobota, 23. 2. 2019, ob 17.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Aluminij, nedelja, 24. 2. 2019, ob 13.30

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Olimpija, nedelja, 24. 2. 2019, ob 17.30

GREEN DRAGONS

Krško: Krško-Olimpija, nedelja, 24. 2. 2019, ob 17.30

Pregled kroga – 29., 30. 9. in 1. 10.

January 25, 2019 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 29., 30. 9. in 1. 10.

PREGLED KROGA

11. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor 4:1, nedelja, 30. 9. 2018, ob 13.00

 

VIOLE

Murska Sobota: NŠ Mura-Maribor 4:1, nedelja, 30. 9. 2018, ob 13.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Krško 1:1, nedelja, 30. 9. 2018, ob 18.15

 

NUCLEAR POWER BOYS

Ljubljana: Olimpija-Krško 1:1, nedelja, 30. 9. 2018, ob 18.15

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Celje 1:1, ponedeljek, 1. 10. 2018, ob 16.00

SMALL FACES

Kidričevo: Aluminij-Triglav Kranj 2:0, ponedeljek, 1. 10. 2018, ob 18.00

10. KROG II. SNL

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Roltek Dob 1:1, sobota, 29. 9. 2018, ob 13.00

GORGONE

Bilje: Vitanest Bilje-Nafta 1903 2:2, sobota, 29. 9. 2018, ob 15.30

8. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Ivančna Gorica: Ivančna Gorica-Zagorje 3:1, sobota, 29. 9. 2018, ob 19.00

8. KROG III. SNL ZAHOD

RIBARI

Miren: Adria-Elta Izola 0:2, sobota, 29. 9. 2018, ob 15.30

TIFOZI

Koper: Koper-Fama Vipava 6:0, sobota, 29. 9. 2018, ob 18.00

4. KROG NLB LIGE

ORMOŽANI

Ivančna Gorica: RK SVIŠ Ivančna Gorica-RK Jeruzalem Ormož, sobota, 29. 9. 2018, ob 19.00

Napovednik – 23., 24. in 25. 11. 2018

November 22, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 23., 24. in 25. 11. 2018

NAPOVEDNIK

17. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-NŠ Mura, petek, 23. 11. 2018, ob 20.15

BLACK GRINGOS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-NŠ Mura, petek, 23. 11. 2018, ob 20.15

VIOLE

Maribor: Maribor-Krško, sobota, 24. 11. 2018, ob 17.00

NUCLEAR POWER BOYS

Maribor: Maribor-Krško, sobota, 24. 11. 2018, ob 17.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Domžale, nedelja, 25. 11. 2018, ob 13.00

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Aluminij, nedelja, 25. 11. 2018, ob 15.00

17. KROG DRUGE LIGE

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Jadran Dekani, sobota, 24. 11. 2018, ob 14.00

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Beltinci, sobota, 24. 11. 2018, ob 14.00

3. SLOVENSKA KOŠARKARSKA LIGA

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Radenska Creativ Sobota, sobota, 24. 11. 2018, ob 19.00

Pregled kroga – 26. in 27. 9. 2018

November 15, 2018 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 26. in 27. 9. 2018

PREGLED KROGA

10. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Domžale 0:4, torek, 26. 9. 2018, ob 20.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura 3:0, sreda, 27. 9. 2018, ob 15.30

BLACK GRINGOS

Kranj: Triglav Kranj-NŠ Mura 3:0, sreda, 27. 9. 2018, ob 15.30

VIOLE

Maribor: Maribor-Rudar 3:0, sreda, 27. 9. 2018, ob 18.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Gorica 2:2, sreda, 27. 9. 2018, ob 20.15

 

TERROR BOYS

Ljubljana: Olimpija-Gorica 2:2, sreda, 27. 9. 2018, ob 20.15

 

OlimpijaGorica_TB_27-9-2018_01-1.jpg

Pregled kroga – 21., 22. in 23. 9. 2018

November 15, 2018 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 21., 22. in 23. 9. 2018

PREGLED KROGA

9. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Krško 1:0, sobota, 22. 9. 2018, ob 18.00

 

NUCLEAR POWER BOYS

Nova Gorica: Gorica-Krško 1:0, sobota, 22. 9. 2018, ob 18.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Domžale 2:2, sobota, 22. 9. 2018, ob 20.15

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Rudar Velenje 1:2, nedelja, 23. 9. 2018, ob 14.00

BLACK GRINGOS

Celje: Celje-NŠ Mura 1:0, nedelja, 23. 9. 2018, ob 16.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija Ljubljana-Aluminij 3:1, nedelja, 23. 9. 2018, ob 18.15

 

8. KROG II. SNL

GORGONE

Ravne: Fužinar-Nafta 1903 0:0, petek, 21. 9. 2018, ob 16.00

ELITA SLATNA

Bilje: Vitanest Bilje-Rogaška 1:0, sobota, 22. 9. 2018, ob 16.00

2. KROG LIGE NLB

ORMOŽANI

Ljutomer: Jeruzalem Ormož-RK DOL TKI Hrastnik, sobota, 22. 9. 2018, ob 19.00

Pregled kroga – 15. in 16. 9. 2018

November 15, 2018 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 15. in 16. 9. 2018

PREGLED KROGA

8. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Kidričevo: Aluminij-Gorica 0:0, sobota, 15. 9. 2018, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Maribor 0:2, sobota, 15. 9. 2018, ob 20.15

VIOLE

Krško: Krško-Maribor 0:2, sobota, 15. 9. 2018, ob 20.15

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Olimpija 0:2, nedelja, 16. 9. 2018, ob 16.00

 

GREEN DRAGONS

Murska Sobota: NŠ Mura-Olimpija 0:2, nedelja, 16. 9. 2018, ob 16.00

 

SMALL FACES

Domžale: Domžale-Triglav Kranj 1:2, nedelja, 16. 9. 2018, ob 18.10

7. KROG II. SNL

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Brežice Terme Čatež 4:0, sobota, 15. 9. 2018, ob 16.00

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-AŠK Bravo 3:2, sobota, 15. 9. 2018, ob 20.30

1. KROG ALPSKE HOKEJSKE LIGE

RED STEELERS ULTRAS JESENICE

Jesenice: HDD SIJ Acroni Jesenice-S.G. Cortina Hafro 7:1, sobota, 15. 9. 2018, ob 18.00

2. KROG ROKOMETNE LIGE NLB

ORMOŽANI

Trebnje: RK Trimo Trebnje-RK Jeruzalem Ormož, sobota, 15. 9. 2018, ob 19.00

Pregled kroga – 25. in 26. 8. 2018

November 15, 2018 by  
V kategoriji Novice, Pregled kroga

Comments Off on Pregled kroga – 25. in 26. 8. 2018

PREGLED KROGA

6. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Velenje: Rudar-Gorica 0:2, sobota, 25. 8. 2018, ob 18.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Triglav 1:1, sobota, 25. 8. 2018, ob 20.00

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Aluminij 3:2, nedelja, 26. 8. 2018, ob 14.30

GREEN DRAGONS

Domžale: Domžale-Olimpija 1:2, nedelja, 26. 8. 2018, ob 18.15

VIOLE

Maribor: Maribor-Celje 1:1, nedelja, 26. 8. 2018, ob 20.15

 

4. KROG II. SNL

ELITA SLATNA

Postojna: Ankaran Postojna-Rogaška 1:1, sobota, 25. 8. 2018, ob 17.00

GORGONE

Beltinci: Beltinci-Nafta 1903 2:4, nedelja, 26. 8. 2018, ob 17.00

Napovednik – 10. in 11. 11. 2018

November 10, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 10. in 11. 11. 2018

NAPOVEDNIK

16. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

BLACK GRINGOS

Murska Sobota: NŠ Mura-Gorica, sobota, 10. 11. 2018, ob 14.00

TERROR BOYS

Murska Sobota: NŠ Mura-Gorica, sobota, 10. 11. 2018, ob 14.00

VIOLE

Maribor: Maribor-Triglav, sobota, 10. 11. 2018, ob 16.15

GREEN DRAGONS

Velenje: Rudar-Olimpija, nedelja, 11. 11. 2018, ob 16.00

NUCLEAR POWER BOYS

Krško: Krško-Aluminij, nedelja, 11. 11. 2018, ob 18.00

15. KROG DRUGE LIGE

GORGONE

Ljubljana: Ilirija 1911-Nafta 1903, nedelja, 11. 11. 2018, ob 14.00

4. KROG III. SLOVENSKE KOŠARKARSKE LIGE

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-AKK Branik Maribor, sobota, 10. 11. 2018, ob 20.00

13. KROG III. LIGE ZAHOD

TIFOZI

Koper: Koper-Elta Izola, sobota, 10. 11. 2018, ob 15.00

RIBARI

Koper: Koper-Elta Izola, sobota, 10. 11. 2018, ob 15.00

Napovednik – 3. in 4. 11. 2018

November 2, 2018 by  
V kategoriji Napovednik, Novice

Comments Off on Napovednik – 3. in 4. 11. 2018

NAPOVEDNIK

15. KROG PRVE LIGE TELEKOM SLOVENIJE

TERROR BOYS

Nova Gorica: Gorica-Rudar, sobota, 3. 11. 2018, ob 18.00

SMALL FACES

Kranj: Triglav Kranj-Krško, nedelja, 4. 11. 2018, ob 11.45

NUCLEAR POWER BOYS

Kranj: Triglav Kranj-Krško, nedelja, 4. 11. 2018, ob 11.45

VIOLE

Celje: Celje-Maribor, nedelja, 4. 11. 2018, ob 14.00

GREEN DRAGONS

Ljubljana: Olimpija-Domžale, nedelja, 4. 11. 2018, ob 16.15

BLACK GRINGOS

Kidričevo: Aluminij-NŠ Mura, nedelja, 4. 11. 2018, ob 18.30

14. KROG II. SNL

ELITA SLATNA

Rogaška Slatina: Rogaška-Kalcer Radomlje, sobota, 3. 11. 2018, ob 14.00

GORGONE

Lendava: Nafta 1903-Krka, sobota, 3. 11. 2018, ob 14.00

12. KROG III. SNL CENTER

CRAZY BOYS

Zagorje: Zagorje-Žiri, sobota, 3. 11. 2018, ob 14.00

12. KROG III. SNL ZAHOD

RIBARI

Izola: Elta Izola-TKK Tolmin, sobota, 3. 11. 2018, ob 14.00

Naslednja stran »